جزییات خبر

شنبه / ۱۲ تیر ۱۴۰۰ / ۰۹:۳۳
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۸۳۰۷۶
گزارشگر : ۷۷

شروع فعالیت پایگاه های اوقات فراغت کمیته امداد اصفهان

(شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۰) ۰۹:۳۳

برنامه های کمیته امداد استان اصفهان برای اوقات فراغت دانش آموزان تحت حمایت این نهاد در ایام تابستان امسال بصورت همزمان در سراسر کشور آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، آرش محمدحسینیان معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان اظهار داشت: با توجه به ادامه روند شیوع بیماری کرونا در سال جاری، کلاس های اوقات فراغت و برنامه اردوهای دانش آموزی با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می پذیرد.

محمدحسینیان با اشاره به دستورالعمل های بهداشتی برای غنی سازی اوقات فراغت گروه های هدف گفت: فعالیت های فرهنگی تابستان امسال با انتخاب سه گروه هدف از میان مددجویان و برنامه ریزی دقیق و منسجم، در 6 کانون فرهنگی و هماهنگی از طریق معرفی مددجویان به کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مساجد و همچنین به کانون های زبان و غیره، بصورت متنوع انجام می شود.

وی با بیان اینکه سال قبل بیش از سه هزار مددجو در تابستان از برنامه های اوقات فراغت بهره مند شدند، ادامه داد: پیش بینی می شود در تابستان امسال نیز با توجه به کنترل شیوع بیماری کرونا، بیش از چهار هزار مددجو از این فعالیت ها استفاده کنند.

محمدحسینیان با بیان اینکه از طریق نیازسنجی، فعالیت های فرهنگی متنوعی در کانون های فرهنگی و آموزشی این نهاد انجام می شود، گفت: برگزاری کارگاه های آموزشی از جمله آموزش قرآن، کلاس های تقویتی و آمادگی برای کنکور، دوره های آموزش اخلاقی، دوره درک و فهم قرآن و مسابقات کتاب خوانی، برنامه های ورزشی در رشته های مختلف و شرکت در فعالیت های دسته جمعی متنوع از جمله برنامه های اوقات فراغت مددجویان در این تابستان است.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۳۷۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید