جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۳ مهر ۱۳۹۹ / ۱۱:۲۴
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۷۹۸۱
گزارشگر : ۷۷

پرداخت 3.4 میلیارد تومان کمک هزینه مکمل درمان به مددجویان اصفهانی

(چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹) ۱۱:۲۴

قائم مقام کمیته امداد اصفهان: در شش ماهه نخست سال 99 بیش از سه میلیارد و 422 میلیون تومان کمک هزینه مکمل درمان به مددجویان اصفهانی پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عباسعلی زارعان، قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان، گفت: مددجویان تحت حمایت این نهاد از دو بیمه درمانی پایه و مکمل بهره‌مند هستند.

وی افزود: بیمه پایه مددجویان اصفهانی «خدمات درمانی» است که یکی از معتبرترین و بزرگترین سازمان های بیمه‌گر کشور است و کلیه مددجویان تحت حمایت با دریافت دفترچه های این بیمه از خدمات آن بهره مند هستند.

زارعان در ادامه با بیان اینکه بیمه های پایه همه هزینه های درمانی به ویژه فرانشیز را پوشش نمی دهند و این برای مددجویان که از اقشار نیازمند و آسیب پذیر جامعه هستند، مشکلات زیادی ایجاد می‌کند، گفت: برای کمک به مددجویان در این زمینه نیز یک بیمه مکمل درمانی برای آنها در نظر گرفته شده است که این عزیزان با مراجعه به دفاتر این نهاد و ارائه اسناد و مدارک مربوطه و با کمک کارشناسان درمان کمیته امداد از مزایای این بیمه بهره مند می‌شوند.

وی ادامه داد: در حال حاضر 143 هزار و 789 نفر از جامعه تحت حمایت کمیته امداد اصفهان مشمول استفاده از خدمات بیمه مکمل درمان هستند.

 زارعان همچنین گفت: در شش ماهه نخست سال 99 بیش از سه میلیارد و 422 میلیون تومان کمک هزینه مکمل درمان به مددجویان اصفهانی پرداخت شده است.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۲۲۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید