جزییات خبر

یکشنبه / ۲۰ مهر ۱۳۹۹ / ۱۰:۰۸
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۷۹۰۰
گزارشگر : ۷۷
مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت اصفهان خبر داد؛

گره گشایی از مشکلات 7228 خانوار نیازمند اصفهانی با پرداخت تسهیلات قرض الحسنه

(یکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹) ۱۰:۰۸

بیش از 47 میلیارد و 468 میلیون تومان وام قرض الحسنه در شش ماهه نخست امسال توسط صندوق قرض الحسنه امداد ولایت کمیته امداد اصفهان به 7228 خانوار تحت پوشش پرداخت شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سید مجتبی حجازی، مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان اصفهان با تاکید بر اینکه فعالیت این صندوق ضریب نفوذ ارائه خدمات قرض الحسنه بانکی به مددجویان تحت حمایت این نهاد را افزایش داده است، گفت: باجه های صندوق امداد ولایت در دفاتر این نهاد در سراسر استان راه اندازی شده و به ارائه خدمت مشغول هستند.

وی ادامه داد: در شش ماهه اول امسال بیش از 47 میلیارد و 468 میلیون تومان وام قرض الحسنه توسط این صندوق به مددجویان پرداخت شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 116 درصد افزایش یافته است.

حجازی همچنین گفت: این تسهیلات قرض الحسنه به عنوان وام کارگشایی، ودیعه، تعمیر، خرید و احداث مسکن، اشتغال و خودکفایی پرداخت شده است.

وی تعداد خانوارهای  بهره مند از تسهیلات قرض الحسنه صندوق امداد ولایت استان اصفهان در شش ماهه اول سال 99 را 7228 خانوار اعلام کرد.

مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان تاکید کرد: وام های اشتغال پرداختی توسط کمیته امداد استان منحصر به پرداختی های این صندوق نیست و تسهیلات دیگری نیز با همکاری سایر بانک ها به مددجویان واجد شرایط پرداخت شده است.

وی در ادامه با درخواست از خیران و نیکوکاران برای افتتاح حساب در این صندوق، گفت: این اقدام خیر، توان صندوق برای پرداخت تسهیلات را افزایش می دهد و خوشبختانه در شش ماهه اول امسال با افتتاح 15 هزار و 795 حساب جدید تعداد حسابهای فعال صندوق با افزایش 25 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به 220 هزار و 211 رسید.

حجازی در پایان گفت: نیکوکاران و همشهریان عزیز می توانند برای افتتاح حساب به شعبه مرکزی این صندوق واقع در خیابان چهارباغ پایین، ابتدای خیابان عباس آباد و یا باجه های مستقر در دفاتر کمیته امداد در سراسر استان مراجعه و ضمن بهره مندی از کلیه خدمات بانکی بدون ربا در امر خیر حمایت عزتمندانه از نیازمندان نیز سهیم شوند.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۲۳۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید