جزییات خبر

دوشنبه / ۱۴ مهر ۱۳۹۹ / ۱۰:۵۶
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۷۷۷۶
گزارشگر : ۷۷

تقدیر استاندار اصفهان از کمیته امداد استان برای کسب جایگاه سوم اشتغال کشوری

(دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۹) ۱۰:۵۶

استاندار اصفهان با ارسال پیامی مکتوب از کمیته امداد امام خمینی (ره) استان برای کسب جایگاه سوم اشتغال مددجویان در سطح کشور، تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عباس رضایی، استاندار اصفهان با ارسال پیامی مکتوب از کمیته امداد امام خمینی (ره) استان برای کسب جایگاه سوم اشتغال مددجویان در سطح کشور، تقدیر و تشکر کرد.

در بخشی از این پیام خطاب به مدیرکل کمیته امداد استان، آمده است: «اکنون که کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان در سال 1398 موفق به کسب رتبه سوم کشوری در ایجاد اشتغال شده است. اینجانب از تلاش های جنابعالی و همکاران محترم جهت دستیابی به این رتبه تقدیر و تشکر می نمایم و امیدوارم در سال جاری هم که به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به سال جهش تولید مزین گردیده است؛ زمینه توسعه و ایجاد اشتغال بیش از پیش محرومین تحت حمایت این نهاد فراهم گردد.»

پیش از این کریم زارع، مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان از کسب رتبه سوم سازمانی در بین ۳۱ استان کشور توسط این نهاد خبر داده بود.

زارع همچنین گفته بود: در بین مشاغل ایجاد شده برای مددجویان کمیته امداد در سراسر کشور، مددجویان اصفهانی بر اساس ارزیابی های صورت گرفته در سال ۹۸ دارای پایدارترین فرصت های شغلی بوده اند.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۲۶۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید