جزییات خبر

دوشنبه / ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۰:۰۳
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۵۰۲۷
گزارشگر : ۷۷
سرپرست کمیته امداد استان اصفهان خبر داد:

کمک 21 میلیارد تومانی کمیته امداد به مددجویان اصفهانی برای مقابله با ویروس کرونا

(دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۰:۰۳

کمیته امداد اصفهان از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از 21 میلیارد تومان به صورت نقد و بسته های حمایتی و بهداشتی در اختیار مددجویان و نیازمندان تحت حمایت قرار داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، کریم زارع، سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان در حاشیه مراسم اهدای 1200 بسته بهداشتی از طرف سازمان هلال احمر به مددجویان این نهاد با تاکید بر اینکه از ابتدای همه گیری ویروس کرونا کمک های بهداشتی و معیشتی ویژه به جامعه تحت حمایت اختصاص یافته است، گفت: بیش از 21 میلیارد تومان از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون از محل منابع کمیته امداد، بودجه دولتی، کمک سازمان ها و نهادها و همچنین مشارکت مردم به صورت نقد و بسته های حمایتی و بهداشتی در اختیار مددجویان قرار گرفته است.

وی ادامه داد: از این میزان، 188 هزار بسته بهداشتی و غذایی به ارزش تقریبی بیش از 16 میلیارد تومان از محل مشارکت مردم تهیه و به مددجویان و نیازمندان استان توزیع شده است.
زارع همچنین گفت: کمک هایی که از محل منابع کمیته امداد، بودجه دولتی و کمک سازمان ها و نهادها در اختیار مددجویان قرار گرفته است نیز بالغ بر پنج میلیارد تومان است که شامل سه میلیارد تومان کمک هزینه نقدی خرید اقلام بهداشتی و 2 میلیارد تومان کمک بلاعوض پرداختی به 5000 خانوار آسیب دیده از کرونا است.
سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان تاکید کرد: اولویت دریافت این کمک ها و بسته های بهداشتی به ترتیب با مددجویان دارای بیماری های خاص، صعب العلاج و زمینگیر، سالمندان، مادران باردار و شیرده تحت حمایت بوده وخواهد بود.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۱۳۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید