جزییات خبر

یکشنبه / ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۱:۴۳
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۵۰۲۵
گزارشگر : ۷۷

مشارکت آستان قدس رضوی در طرح اطعام مهدوی کمیته امداد اصفهان

(یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۱:۴۳

آستان قدس رضوی با مشارکت در طرح اطعام مهدوی کمیته امداد به مددجویان اصفهانی غذای گرم و سبد کالای اساسی اختصاص می دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، کریم زارع، سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با اشاره به اجرای طرح اطعام مهدوی برای کمک به مددجویان و نیازمندان در ماه مبارک رمضان گفت: آستان قدس رضوی نیز همدل و همراه با خیل بزرگ نیکوکاران و خیران در این طرح مشارکت کرده و به مددجویان اصفهانی غذای گرم و سبد کالای اساسی اختصاص می‌دهد.

زارع فرمان رهبر معظم انقلاب برای توجه ویژه به نیازمندان و جلوگیری از آسیب دیدن آنها از تبعات ویروس کرونا را راهگشا و حیاتی توصیف کرد و گفت: خروج از شرایطی که همه‌گیری ویروس کرونا ایجاد کرده است بدون همدلی و کمک مردم میسر نخواهد شد.

 وی با بیان اینکه مردم اصفهان همواره در عرصه خیر و احسان و اقدامات عام المنفعه پیشتاز هستند، گفت: همدلی و کمک مومنانه مردم استان به نیازمندان در ماه مبارک رمضان چشمگیر و ستودنی است.

زارع با بیان اینکه امکان کمک به نیازمندان در ماه مبارک رمضان علاوه بر روش های حضوری به شکل الکترونیکی و غیرحضوری نیز فراهم شده است، گفت: شماره گیری کد دستوری #031*8877* ، تماس با تلفن نیکوکاری 0968877 ، مراجعه به وبگاه emdad.ir ، واریز به شماره حساب «۲۴۰۱۱۱۳۰۹۱۴۰۷۲» و شماره کارت «۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹» نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران از جمله مهمترین این روشهاست.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۱۴۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید