جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۰:۴۷
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۴۹۴۷
گزارشگر : ۷۷
سرپرست کمیته امداد استان اصفهان خبر داد؛

ثبت‌نام حامیان ایتام اصفهانی در ایام شهادت امام علی (ع)

(چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۰:۴۷

192 پایگاه ثبت حامی ایتام و فرزندان نیازمند در دفاتر کمیته امداد استان اصفهان و مراکز نیکوکاری این نهاد در ایام شهادت امام علی (ع) برپا می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، کریم زارع، سرپرست کمیته امداد استان اصفهان بابیان اینکه ماه مبارک رمضان بستر پر برکتی برای کمک به ایتام و نیازمندان است، گفت: هر ساله پایگاه های ثبت نام حامیان زیادی در سراسر استان و در مراسمات و مراکز بزرگ مذهبی برپا می‌شد؛ اما امسال به خاطر شیوع ویروس کرونا و الزامات مربوط به فاصله گذاری اجتماعی شکل جذب حامیان تغییراتی داشته و تعداد پایگاه‌ها کاهش یافته است.

وی ادامه داد:  192 پایگاه ثبت نام حامی در دفاتر و مراکز نیکوکاری کمیته امداد در سراسر استان در ایام شهادت امام علی (ع) بر پاست و علاوه بر آن در محل‌های برگزاری مراسم احیای شب های قدر نیز با هماهنگی های صورت گرفته و رعایت پروتکل‌های بهداشتی نیز پایگاه هایی دایر می‌شود.

زارع با تاکید بر اینکه رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی از الزامات اساسی فعالیت این نهاد در این زمینه است، گفت: پایگاه های مذکور بر اساس این ضوابط فعالیت خواهند کرد.

وی همچنین گفت: همه دفاتر و مراکز نیکوکاری یاد شده در روز 21 ماه مبارک رمضان نیز فعال هستند و علاوه بر آن‌ها یک پایگاه مرکزی ثبت نام حامیان نیز در محل اداره کل کمیته امداد استان واقع در خیابان فردوسی ابتدای خیابان منوچهری در خدمت همشهریان عزیز خواهد بود.

سرپرست کمیته امداد استان اصفهان روش های غیرحضوری و مبتنی بر شیوه های نوین ارتباطی را در شرایط کنونی بهترین گزینه برای مشارکت در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین عنوان کرد و گفت: همشهریان گرانقدر می توانند با پیامک عدد یک به شماره 30003333 و سپس ارسال کد استان و یا شهرستان مورد نظر خود به همین شماره و یا مراجعه به پایگاه اینترنتی ekram.emdad.ir  به سادگی و با پرداخت مبالغ ماهیانه دلخواه در این امر خیر مشارکت کنند.

زارع در انتها با یادآوری اینکه ۲۲ هزار و ۸۸۵ فرزند یتیم و نیازمند تحت پوشش این نهاد هستند، گفت: 5000 نفر از این فرزندان کماکان فاقد حامی در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین هستند که امیدواریم به برکت لیالی نورانی قدر و با تاسی مومنان به مولای متقیان علی (ع)، این فرزندان نیز دارای حامی و بهره مند از کمک های خیران و نیکوکاران بشوند.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۲۳۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید