جزییات خبر

سه شنبه / ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۱:۴۶
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۴۹۲۳
گزارشگر : ۷۷

عضویت رایگان مددجویان اصفهانی در کتابخانه های عمومی استان

(سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۱:۴۶

کمیته امداد و اداره کل کتابخانه های استان اصفهان به مدت سه سال تفاهم نامه همکاری امضا کردند که بر اساس آن عضویت مددجویان در کتابخانه های سراسر استان رایگان خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، کریم زارع، سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با اعلام این خبر، تصریح کرد: این تفاهم نامه به منظور تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر ترویج و گسترش فرهنگ کتابخوانی و فراهم نمودن زمینه مطالعه برای آحاد جامعه و به ویژه مددجویان تحت حمایت بین کمیته امداد و اداره کل کتابخانه های استان به مدت سه سال شمسی برقرار شد.

زارع عضویت رایگان مددجویان کمیته امداد استان را از مهمترین خدمات ارائه شده به دنبال عقد این تفاهم نامه عنوان کرد و گفت: علاوه بر این فراهم کردن امکان عضویت سراسری و استفاده از منابع موجود در کلیه کتابخانه های عمومی استان با عضویت در یکی از کتابخانه ها از دیگر خدمات چشمگیری است که به دنبال این تفاهم نامه به مددجویان عرضه خواهد شد.

وی در ادامه به سایر خدماتی که از مسیر این تفاهم نامه به جامعه تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان ارائه خواهد شد اشاره کرد و گفت: تهیه و تدارک تورهای بازدید از کتابخانه ها، برگزاری نشست های مشترک به منظور گسترش فرهنگ کتابخوانی و مشاوره اطلاعاتی در زمینه منابع موجود در کتابخانه‌ها از جمله مهمترین آنهاست.

سرپرست کمیته امداد استان اصفهان تلاش برای ارتقای سطح مطالعه مددجویان را هم راستا با سیاست های نظام فرهنگی کشور ارزیابی کرد و گفت: این مسئله باعث افزایش آگاهی، شناخت فرصت های جدید و افزایش مهارت های اجتماعی مددجویان است.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۱۸۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید