جزییات خبر

شنبه / ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۸:۴۵
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۴۸۳۰
گزارشگر : ۷۷

مهمانی 110 هزار مددجوی اصفهانی بر سفره کرامت امام حسن (ع)

(شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۸:۴۵

110 هزار وعده غذای گرم در شب و روز ولادت با سعادت امام حسن مجتبی (ع) در بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، کریم زارع، سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) عصر امروز در بازدید از فرآیند طبخ و بسته بندی غذا در طرح اطعام مهدوی، ضمن تبریک سالروز میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع)، گفت: برنامه این نهاد برای شب و روز ولادت این امام همام، میهمان کردن 110 هزار مددجوی اصفهانی بر سفره کریمانه کریم اهل بیت بود که به حمدلله با مشارکت گسترده مردم، این برنامه محقق شد و از عصر جمعه تا امروز این میزان غذا در حال طبخ و توزیع است.

وی میزان کل غذای گرم توزیع شده در نیمه نخست ماه مبارک رمضان در بین جامعه تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان را بیش از 250 هزار وعده با هزینه ای بالغ بر 3 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: 50 هزار سبد کالا به ارزش بیش از 9 میلیارد تومان نیز در این مدت به مددجویان اهدا شده است.

زارع با بیان اینکه مشارکت مردم در طرح های کمیته امداد اصفهان در ماه مبارک رمضان چشمگیر است، گفت: امیدواریم تا پایان این ماه برنامه ها برای پخت و توزیع 500 هزار وعده غذای گرم و همچنین 110 هزار سبد کالای اساسی محقق شود.

وی با تاکید بر اینکه شیوع ویروس کرونا و الزامات طرح فاصله گذاری اجتماعی خللی در روند خدمت رسانی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان ایجاد نکرده است، گفت: طرح اطعام مهدوی نیز با رعایت همه موازین بهداشتی و با حضور نمایندگان اداره بهداشت در محل آشپزخانه های این طرح اجرا می‌شود.

زارع در پایان با دعوت از مردم نیکوکار اصفهان برای پیوستن به پویش کمک همدلانه، گفت: کد دستوری #031*8877* ، پایگاه اینترنتی emdad.ir ، تلفن 096887، شماره حساب «۲۴۰۱۱۱۳۰۹۱۴۰۷۲» و شماره کارت «۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹» نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران برای مشارکت در طرح های کمیته امداد استان اصفهان در اختیار آنهاست.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۲۴۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید