جزییات خبر

یکشنبه / ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۲:۲۵
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۳۹۶۱
گزارشگر : ۷۷

اصفهانی ها با وجود کرونا هم نیازمندان را فراموش نکردند

(یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸) ۱۲:۲۵

سرپرست کمیته امداد اصفهان: مردم بی نظیر استان مددجویان، ایتام و فرزندان نیازمند را حتی با وجود شیوع ویروس کرونا فراموش نکردند و تا امروز بیش از 12 میلیارد تومان به روش های مختلف در جشن نیکوکاری کمک کرده اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کریم زارع، سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با یادآوری اینکه جشن نیکوکاری هر ساله در آستانه سال نو برای کمک به مددجویان و نیازمندان برگزار می شود، گفت: امسال این رویداد خیر و احسان با شعار «عید را به خانه هایشان ببریم» از ابتدای اسفند ماه آغاز شد و تا آخرین روزهای باقیمانده از سال نیز ادامه خواهد داشت.
وی ادامه داد: شیوع ویروس کرونا و تبعاتی که به دنبال داشت باعث شد که جشن نیکوکاری امسال با تغییراتی نسبت به سال های قبل همراه شود و رویکرد الکترونیکی و غیر حضوری در جلب مشارکت نیکوکاران و خیران بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
سرپرست کمیته امداد استان اصفهان با تاکید بر اینکه به دنبال شیوع ویروس کرونا احتمال مشارکت پائین در این جشن داده می‌شد، اظهار کرد: مردم بی نظیر استان اصفهان مددجویان، ایتام و فرزندان نیازمند را در این شرایط فراموش نکردند و تا امروز بیش از 12 میلیارد تومان به روش های مختلف در این جشن کمک کرده اند که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد مناسبی نیز داشته است.
زارع، یادآور شد: بالغ بر 110 هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد و سایر نیازمندان استان در آستانه سال نو از این کمک‌ها بهره‌مند خواهند شد.
وی با تاکید مجدد بر اینکه جمع آوری کمک در جشن نیکوکاری تا واپسین روزهای سال 98 ادامه خواهد داشت، گفت: خیران گرانقدر و همشهریان نیک‌اندیش می‌توانند از طریق شماره‌گیری کد دستوری#031*1*8877* ، تماس با تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷ یا واریز به‌حساب "۲-۳۰۹۱۴۰۷-۱۱-۲۴۰۱" و شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ نزد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، در نشاندن لبخند رضایت بر لب‌های نیازمندان سهیم شوند.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۱,۲۰۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید