جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۲:۰۰
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۳۹۱۱
گزارشگر : ۷۷
سرپرست کمیته امداد استان اصفهان به مردم توصیه کرد؛

توجه به نیازمندان به شکرانه نعمت سلامتی

(چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸) ۱۲:۰۰

سرپرست کمیته امداد اصفهان پرداخت صدقه و توجه به نیازمندان به شکرانه سلامتی را از امور معنوی موثر برای آرامش‌روحی در کنار عمل به توصیه‌های بهداشتی عنوان‌کرد و گفت: کد #031*8877*، تلفن 096887 و پایگاه emdad.ir برای پرداخت صدقه در اختیار مردم است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کریم زارع، سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با اشاره به وضعیت خاص و ملتهب جامعه در برابر شیوع ویروس کرونای چینی، گفت: در این روزها سلامتی نعمتی است که قدر آن برای همه ما بیش از پیش روشن شده است و به حکمت دستورات پیشوایان دینی برای شکر مداوم به خاطر آن پی می بریم.

وی عمل به توصیه های بهداشتی و تلاش برای قطع زنجیره انتقال این ویروس را وظیفه ای همگانی توصیف کرد و گفت: در کنار این مسئله می توان از تاثیر مسائل معنوی در آرامش روحی و افزایش طمانینه قلبی سخن گفت که پرداخت صدقه و توجه به نیازمندان به شکرانه صحت و سلامتی خود و اعضای خانواده یکی از توصیه شده ترین این امور معنوی است.

زارع ادامه داد: پرداخت صدقه و مشارکت در طرح های نیکوکاری علاوه بر آثار و برکات معنوی باعث رفع مشکلات نیازمندان نیز خواهد شد.

وی پرداخت الکترونیکی صدقه و کمک به نیازمندان را با توجه به شرایط کنونی بهترین توصیه برای نیکوکاران و خیران عنوان کرد و افزود: زیر ساخت های نوین کمیته امداد استان اصفهان از جمله کد دستوری #031*8877*، تلفن نیکوکاری 096887 و پایگاه اینترنتی emdad.ir در کنار شماره حساب 24011130914072 و شماره کارت 6063737000002509 نزد بانک قرض الحسنه مهر امداد در اختیار همشهریان نیکو منش اصفهانی است.

زارع در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه مددجویان کمیته امداد استان اصفهان را در این شرایط سخت تنها نگذاشته ایم یادآور شد: تا کنون بالغ بر 2 میلیارد و 345 میلیون تومان برای کمک به تهیه اقلام بهداشتی نظیر ماسک، دستکش و مواد ضد عفونی کننده به جامعه تحت حمایت این نهاد با اولویت بیماران خاص، صعب العلاج، سالمندان زمینگیر، زنان باردار و شیرده و سایر گروه های در معرض خطر، اختصاص یافته است.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۷۱۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید