جزییات خبر

دوشنبه / ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۳:۵۵
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۳۸۷۳
گزارشگر : ۷۷
هدیه متفاوت روز پدر

جوان نیکوکار اصفهانی حمایت از ایتام را به پدر خود هدیه داد

(دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۸) ۱۳:۵۵

یکی از جوانان نیکوکار اصفهانی، حمایت از یک فرزند نیازمند را به نیابت از پدر خود بر عهده گرفت و این حمایت را به عنوان هدیه در شب میلاد امام علی (ع) به ایشان هدیه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حمیدرضا طاهری، معاون مشارکت های کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با بیان اینکه طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین از ریشه دارترین برنامه های حمایتی و مشارکتی این نهاد است، گفت: این فرزندان به جیر روزگار به ورطه نیازمندی افتاده اند و کمک به آنها خیر بزرگی است که در سیره متعالی اهل بیت عصمت و طهارت و به ویژه حضرت علی (ع) بسیار مورد تاکید قرار گرفته است.
طاهری ترویج طرح های اکرام و ایتام را علاوه بر مشارکت در آنها امری ستودنی و بزرگ عنوان کرد و گفت: می توان در روزهای که دید و بازدید حضوری بری مقابله با ویروس منحوس کرونا کم شده است برای هدیه دادن به عزیزان خود از عضویت آنها در این طرح استفاده کرد.
وی ادامه داد: در سالروز ولادت موفور السرور امام علی (ع) یکی از جوانان نیکوکار اصفهانی که در حال تحصیل در هندوستان است؛ حمایت از یک فرزند نیازمند را به نیابت از پدر خود بر عهده گرفت و این حمایت را به عنوان هدیه در شب میلاد امام علی (ع) به ایشان هدیه کرد.
طاهری با تاکید بر اینکه اولویت اصلی در کمیته امداد استان اصفهان جمع آوری هر چه بیشتر کمک نیست بلکه ترویج فرهنگ نوع دوستی، خیر و احسان است، گفت: مردم می توانند با پرداخت منظم هر مبلغی در طرح اکرام ایتام و فرزندان نیازمند سهیم شوند و علاوه بر ایجاد بستری برای رشد عزتمندانه این نیازمندان، فضای استان را با عطر عمل به سفارشات علوی معطر کنند.
وی در پایان یادآور شد: سامانه اینترنتی ekram.emdad.ir برای سهولت دسترسی حامیان به اطلاعات ایتام و فرزندان نیازمند راه اندازی شده است و به سادگی می توان با مراجعه به آن هم حمایت فرزندان جدید را بر عهده گرفت و هم به امور مربوط به واریز وجوه به حساب آنها نظارت کرد.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۴۲۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید