جزییات خبر

دوشنبه / ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ / ۰۹:۵۹
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۳۸۴۹
گزارشگر : ۷۷

اختصاص 2 میلیارد و 345 میلیون تومان به مددجویان اصفهانی برای مقابله با کرونا

(دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۸) ۰۹:۵۹

2 میلیارد و 345 میلیون تومان برای مقابله با ویروس کرونا به مددجویان کمیته امداد استان اصفهان با اولویت بیماران خاص، صعب العلاج، سالمندان و مادران باردار و شیرده اختصاص یافت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کریم زارع، سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با بیان اینکه عمل به توصیه های پزشکان و استفاده صحیح از اقلام بهداشتی بهترین راه جلوگیری از شیوع کروناست، اظهار داشت: 2 میلیارد و 345 میلیون تومان برای کمک به جامعه تحت حمایت این نهاد برای خرید این اقلام نظیر ماسک، دستکش و ژل ضد عفونی اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه خانوارهای مشمول بر اساس تشخیص مددکاران و کارشناسان بهداشت ادارات این نهاد در سراسر استان تعیین می شوند، گفت: اولویت دریافت این کمک هزینه با بیماران خاص و صعب العلاج، سالمندان، مادران باردار و شیرده و سایر مددجویان در معرض خطر است و بر اساس تعداد اعضای خانوارهای مشمول با سرانه ای تا 320 هزار تومان اختصاص می‌یابد.

زارع کمک به مددجویان در این زمینه را وظیفه کمیته امداد عنوان کرد و گفت: البته کمک تاثیر گذارتر وابسته به همیاری و همراهی مردم عزیز و خیر اندیش استان است.

سرپرست کمیته امداد استان اصفهان نیکوکاران و خیران گرانقدری که قصد کمک به نیازمندان در زمینه پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا دارند را دعوت کرد که کمک های خود را حتی المقدور به صورت نقدی پرداخت کنند و گفت: بهترین راه های موجود و در دسترس، استفاده از کد دستوری #031*8877*، تلفن نیکوکاری 096887 و یا واریز به حساب 24011130914072 و شماره کارت 6063737000002509 به نام کمیته امداد اصفهان نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران است.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۴۲۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید