جزییات خبر

شنبه / ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ / ۰۸:۵۴
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۳۸۲۳
گزارشگر : ۷۷

ویروس کرونا ارائه خدمات به نیازمندان اصفهانی را مختل نکرده است

(شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸) ۰۸:۵۴

سرپرست کمیته امداد استان اصفهان: ویروس کرونا و احتیاط های جلوگیری از انتشار آن، ارائه خدمات به نیازمندان را مختل نکرده است و دفاتر این نهاد با رعایت همه جوانب مشغول ارائه خدمت به مددجویان هستند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کریم زارع، سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان در دیدار با اکبر ترکان، مدیر عامل شرکت پتروشیمی اصفهان با اشاره به شرایط روز جامعه و دغدغه های بهداشتی مردم، تاکید کرد: ویروس کرونا و احتیاط های جلوگیری از انتشار آن، ارائه خدمات به نیازمندان تحت حمایت این نهاد را مختل نکرده است و دفاتر این نهاد با رعایت همه جوانب مشغول ارائه خدمت به مددجویان هستند.

وی با یادآوری اینکه جشن نیکوکاری هر سال از ابتدای هفته خیر و احسان تا انتهای اسفند ماه برای جمع آوری کمک های مردمی برگزار می شود، گفت: امسال گرچه شرایط باعث برپا نشدن بعضی بخش های این رویداد بزگ شده ولی جمع آوری کمک ها از راه های الکترونیکی در حال انجام است.

زارع ادامه داد: کد دستوری #031*1*8877*، تلفن نیکوکاری 096887، درگاه اینترنتی emdad.ir، شماره حساب 24011130914072 و شماره کارت 6063737000002509 از مهمترین روش های الکترونیکی و نوین در دسترس مردم فهیم استان اصفهان است.

سرپرست کمیته امداد استان اصفهان در بخش دیگری از سخنان خود به به تشریح عملکرد این نهاد در سال جاری پرداخت و تاکید کرد: هیچ هزینه ای از منابع مردمی صرف هزینه های اجرایی و حقوق کارکنان نمی شود و حتی کمک ها از منطقه جمع آوری شده نیز خارج نشده و به مصرف نیازمندان همان‌جا می رسد.

وی با اشاره به شرایط اقتصادی جامعه و با یادآوری تمرکز این نهاد بر رفع حداقل نیازهای ضروری خانوارهای نیازمند، خاطر نشان ساخت: رفع نشدن مشکلات این خانوارها باعث آسیب های اجتماعی می شود و از سوی دیگر انجام این کار بدون مشارکت و همراهی مردم میسر نخواهد بود.

زارع با بیان اینکه طرح هر کارمند یک حامی یکی از جدیدترین برنامه های این نهاد برای جمع آوری کمک های منظم مردمی است، گفت: امیدواریم کارکنان این مجموعه بزرگ تولیدی و اقتصادی نیز مانند سایر نهادها و سازمان های استان به خیل حامیان نیک اندیش اکرام ایتام و فرزندان نیازمند بپیوندند.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۴۳۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید