جزییات خبر

دوشنبه / ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۲:۱۳
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۳۷۵۰
گزارشگر : ۷۷
سرپرست کمیته امداد استان اصفهان:

اجرای طرح «هر کارمند یک حامی» برای افزایش حامیان ایتام و محسنین

(دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸) ۱۲:۱۳

سرپرست کمیته امداد استان اصفهان گفت: طرح جدید کمیته امداد برای افزایش حامیان ایتام و فرزندان نیازمند طرح هر کارمند یک حامی است که در آن کارکنان ادارات، شرکت و سازمان های دولتی و غیر دولتی با تخصیص مبلغی به صورت ماهیانه به خیل نیکوکاران فعال در طرح اکرام می پیوندند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کریم زارع در دیدار با مرتضی ابراهیمی، مدیر عامل شرکت پالایش نفت استان با اشاره به اهمیت این صنعت در اقتصاد کشور، یادآور شد: در سال های پس از انقلاب و به ویژه در زمان جنگ تحمیلی صنعت نفت همواره در معرض تهدید دشمنان قرار داشته و خدمت در آن یک فعالیت جهادی است که برکت آن شامل کل جامعه می شود.

وی در تشریح سیاست های کلان کمیته امداد در زمینه حمایت از نیازمندان، گفت: این نهاد متولی فقر نیست و نقشی در ایجاد آن ندارد ولی خود را مکلف به رفع دغدغه های نیازمندان می داند.

زارع تهیه و توزیع بسته بهداشتی مقابله با کرونا را یکی از اقدامات کمیته امداد استان برای حمایت از مددجویان در وضعیت فعلی عنوان کرد و افزود: 345 میلیون تومان به این امر اختصاص یافته که در صورت همراهی و همکاری سازمان ها، شرکت ها، خیران و نیکوکاران می توان کمک موثری در زمینه پیشگیری از ابتلای جامعه تحت حمایت به ویژه بیماران خاص، صعب العلاج و سالمندان نیازمند انجام داد.

وی با اشاره به حضور در هفته احسان و نیکوکاری تاکید کرد: جشن نیکوکاری هر سال به منظور حمایت از نیازمندان در آستانه سال نو برگزار می شود و امسال هم با توجه به شیوع بیماری کرونا و ضرورت پیشگیری از انتقال آن با تغییراتی نسبت به گذشته برگزار می شود.

زارع استفاده از روش های نوین و الکترونیکی کمک به نیازمندان را بهترین جایگزین مراجعه حضوری برای پرداخت کمک به نیازمندان دانست و اعلام کرد: سامانه #031*1*8877* ، پایگاه اینترنتی emdad.ir ، تلفن نیکوکاری 096887 از جمله مهمترین موارد در دسترس شهروندان برای این منظور است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به تشریح طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین پرداخت و خاطر نشان کرد: طرح جدید کمیته امداد برای افزایش حامیان ایتام و فرزندان نیازمند طرح هر کارمند یک حامی است که در آن کارکنان ادارات، شرکت و سازمان های دولتی و غیر دولتی با تخصیص مبلغی به صورت ماهیانه به خیل نیکوکاران فعال در طرح اکرام می پیوندند.

زارع در ادامه با دعوت از کارکنان شرکت پالایش نفت اصفهان برای شرکت فعال در این طرح، گفت: تمام وجوه پرداختی حامیان در این طرح به شکل مستقیم به حساب فرزندان واریز می شود.

شایسته ذکر است زارع در ابتدای این دیدار به منظور گرامی داشت یاد و خاطره شهدای صنعت نفت استان بر مزار شهدای گمنام و یادمان هشت سال دفاع مقدس در پالایشگاه اصفهان، حضور یافت.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۷۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید