جزییات خبر

شنبه / ۱۱ آبان ۱۳۹۸ / ۱۱:۴۵
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۱۵۹۰
گزارشگر : ۷۷

رویکرد اصلی کمیته امداد اصفهان توانمندسازی مددجویان است

(شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸) ۱۱:۴۵

مدیرکل کمیته امداد اصفهان در گفتگو با رئیس دانشکده صنایع دانشگاه صنعتی مالک اشتر گفت: رویکرد اصلی کمیته امداد اصفهان توانمندسازی مددجویان است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا متین پور در گفتگو با رئیس دانشکده صنایع دانشگاه صنعتی مالک اشتر با تأکید بر اهمیت ویژه استفاده از همه ظرفیت‌های موجود در استان برای پیشبرد امور نیازمندان اصفهانی، گفت: رویکرد علمی و دقیق دانشگاه‌ها می‌تواند در بسیاری از موارد به کمک این نهاد بیاید.

متین پور در ادامه سخنان خود ضمن ارائه گزارشی از وضعیت جامعه تحت حمایت کمیته امداد در استان اصفهان، گفت: بالغ‌بر 110 هزار خانوار از خدمات این نهاد استفاده می‌کنند که فقط ماهیانه بیش از 25 میلیارد تومان مستمری به آن‌ها پرداخت می‌شود.

وی رویکرد اصلی کمیته امداد استان اصفهان را توانمندسازی مددجویان معرفی کرد و با اشاره به پاره‌ای از ویژگی‌های خانوارهای نیازمند تحت حمایت، تأکید کرد: مشاوره و آموزش در کنار مسائل مادی ازجمله مهم‌ترین نیازهای خانوارهای تحت حمایت این نهاد به شمار می‌روند و درست در همین نقاط است که ظرفیت‌های غیرمادی استان مانند فضاهای دانشگاهی و علمی می‌توانند برای زدودن رنگ فقر از چهره این خانوارها بسیار تأثیرگذار باشد.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان با ابراز خرسندی از توجه ویژه رئیس و اعضای هیئت‌علمی دانشکده صنایع دانشگاه صنعتی مالک اشتر به هم‌افزایی با این نهاد، افزود: حوزه مهندسی صنایع با توجه به ظرفیت‌هایی که در راستای بهینه‌سازی فرآیندها و اصلاح روندها دارد قطعاً کمک شایانی به کمیته امداد اصفهان خواهد کرد.

در ادامه، مهدی کرباسیان، رئیس دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی مالک اشتر گفت: امنیت اطلاعات و همچنین طراحی روند برون‌سپاری خدمات ازجمله مواردی است که می‌توان در راستای اجرای آن‌ها با کمیته امداد همکاری داشت.

وی با استقبال از هم‌افزایی فعالان دانشگاهی و کمیته امداد در راستای بهبود شرایط نیازمندان، تأکید کرد: به‌زودی تفاهم‌نامه‌ای برای ساختارمند شدن همکاری‌های دو طرف تهیه و امضا خواهد شد که می‌تواند گام مؤثری در راستای افزایش کیفیت خدمات به نیازمندان استان اصفهان باشد.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۶۴۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید