جزییات خبر

شنبه / ۱۱ آبان ۱۳۹۸ / ۰۹:۴۳
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۱۵۸۱
گزارشگر : ۷۷
مدیرکل کمیته امداد اصفهان در دیدار با امام‌جمعه شاهین‌شهر:

ائمه جمعه همراهی بسیار خوبی با کمیته امداد اصفهان دارند

(شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸) ۰۹:۴۳

مدیرکل کمیته امداد اصفهان در دیدار با امام‌جمعه شاهین‌شهر بابیان اینکه حمایت موثر از نیازمندان بدون همکاری و همراهی سایر نهادها و سازمان‌ها میسر نخواهد شد، گفت: ائمه جمعه و سازمان بسیج مستضعفان همراهی خوبی با کمیته امداد اصفهان دارند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا متین پور، مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان در بازدید از اداره شاهین‌شهر این نهاد با امام‌جمعه و فرماندار این شهرستان نیز دیدار و گفتگو کرد.

متین پور در گفتگو با حجت‌الاسلام قاسم هاشمی، امام‌جمعه شاهین‌شهر بابیان اینکه حمایت مؤثر از نیازمندان بدون همکاری و همراهی سایر نهادها و سازمان‌ها میسر نخواهد شد، گفت: ائمه جمعه و سازمان بسیج مستضعفان ازجمله نهادهایی هستند که همراهی خوبی با کمیته امداد دارند.

وی با اشاره به اهمیت ویژه سازوکارهای حمایتی در روزهای سخت اقتصادی، خاطرنشان ساخت: همان کاری که رزمندگان بسیجی در هشت سال دفاع مقدس در برابر متجاوزان انجام دادند را امروز کمیته امداد در مقابله با هجوم اقتصادی دشمن انجام می‌دهد.

حجت‌الاسلام هاشمی نژاد نیز در این دیدار با تشکر از طرح‌های کمیته امداد در راستای حمایت هدفمند از نیازمندان، گفت: در مجموعه فکری انقلاب اسلامی، نیازمندان ولی‌نعمتان حاکمان هستند و کمیته امداد مولود خجسته این نگاه در میان بزرگان انقلاب است.

وی با اشاره به‌ضرورت زنده نگه‌داشتن روح احسان و نیکوکاری در جامعه، گفت: تلاش برای کمک به کمیته امداد و برداشتن باری از دوش این نهاد یکی از وظایف مهم همه افراد جامعه و متولیان نهادها و سازمان‌هاست.

متین پور همچنین با حضور در محل فرمانداری شاهین‌شهر و میمه با اسفندیار تاجمیری، فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

تاجمیری در این دیدار با اشاره به اقدامات گسترده کمیته امداد در راستای حمایت از نیازمندان، خاطرنشان ساخت: کمیته امداد مولود انقلاب است و رازداری و تأکید آن بر حفظ آبروی افراد بر خواسته از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی و توجه ویژه آن به مستضعفان است.

وی در ادامه سخنان خود با تشریح وضعیت شهرستان شاهین‌شهر و میمه در عرصه‌های گوناگون، خاطرنشان ساخت: شاهین‌شهر ازجمله شهرهای برخوردار استان محسوب می‌شود و با توجه و برنامه‌ریزی بیشتر کمیته امداد و افزایش مشارکت مردم شاهد ارائه خدمات افزون‌تری به نیازمندان در این منطقه خواهیم بود.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۶۰۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید