جزییات خبر

سه شنبه / ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۳:۴۲
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۰۵۲۲
گزارشگر : ۷۷

اجرای طرح احسان حسینی در استان اصفهان

(سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۸) ۱۳:۴۲

طرح احسان حسینی با هدف کمک به نیازمندان و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد اصفهان در ماه محرم و صفر با مشارکت مردم نیکوکار و هیئت‌های مذهبی اجرا می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا متین پور، مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان با اشاره به حضور در ایام عزای سرور و سالار شهیدان، گفت: تمسک عملی به سیره حسینی بهترین راه برای پاسداشت این امام همام است.

 وی افزود: دستگیری از نیازمندان و کمک به تأمین معاش آن‌ها بخش جدانشدنی از سیره امام حسین (ع) است و مردم نیکوکار و عزاداران حسینی می‌توانند برای تمسک هر چه بیشتر به سیره اهل‌بیت (ع) با مشارکت در طرح « احسان حسینی» نذورات خود را  به دفاتر کمیته امداد تحویل دهند.
متین پور بابیان اینکه متولیان و بانیان هیئت‌های مذهبی و همچنین مردم نیکوکار استان اصفهان می‌توانند سهمی از غذای نذری خود را برای نیازمندان کنار بگذارند، گفت: این نهاد با اجرای طرح احسان حسینی آماده دریافت و توزیع این نذورات و همچنین سایر کمک‌های نقدی و غیر نقدی خیران و نیکوکاران گرانقدر در ایام عزای امام حسین (ع) است.
متین پور بخش قابل توجهی از جامعه تحت حمایت کمیته امداد در استان اصفهان را سالمندان و بیماران نیازمند عنوان کرد و گفت: این نیازمندان قادر نیستند به راحتی در مجالس عزای سید الشهدا حضور یابند و اجرای طرح احسان حسینی و مشارکت خیران و صاحبان نذورات می تواند به فراهم شدن امکان بهره مندی آنها از غذای نذری امام حسین کمک کند.
مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان با اشاره به نتایج قابل‌توجه اجرای این طرح در محرم و صفر سال‌های گذشته، اعلام کرد: سال گذشته در قالب طرح احسان حسینی بیش از شش میلیارد و 401 میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیر نقدی جمع‌آوری و در بین نیازمندان توزیع شد.

متین پور تاکید کرد: همشهریان گرانقدر اصفهانی می‌توانند برای هماهنگی دریافت و توزیع نذورات خود توسط کمیته امداد اصفهان در تمام ساعات شبانه روز با شماره تلفن همراه 09130788001 تماس حاصل نمایند.
وی با اشاره به فراهم بودن امکان مشارکت الکترونیکی، گفت: کد #۰۳۱*۸۸۷۷*، شماره تلفن ۰۹۶۸۸۷ و تارنمای emdad.ir از مهم‌ترین روش‌های الکترونیکی موجود برای کمک نقدی و غیرحضوری به نیازمندان استان است و همچنین شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ نزد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به نام کمیته امداد اصفهان نیز برای واریز وجوه نقدی در دسترس است.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۴۳۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید