جزییات خبر

یکشنبه / ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۲:۵۸
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۰۴۸۶
گزارشگر : ۷۷

اجرای طرح سفیران مهر در کمیته امداد اصفهان

(یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸) ۱۲:۵۸

طرح سفیران مهر برای استفاده از دانش و تجربیات بازنشستگان کمیته امداد استان اصفهان به‌صورت داوطلبانه و افتخاری درزمینهٔ جذب منابع و مشارکت مردم اجرا می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کریم زارع، قائم‌مقام کمیته امداد استان اصفهان در همایش تجلیل از بازنشستگان این نهاد، گفت: تجربیات و ابتکاراتی که توسط نیروهای سابق برای کمک به نیازمندان ایجادشده است مانند باقیات‌صالحاتی است که نسل به نسل در میان امدادگران اصفهانی جابجا خواهد شد.

زارع بابیان اینکه استفاده از ظرفیت و تجربیات نیروهای بازنشسته در برهه حساس کنونی که مردم با مسائل اقتصادی دست‌به‌گریبان هستند، فرصت مغتنمی است، گفت: طرح سفیران مهر برای استفاده از دانش و تجربیات بازنشستگان این نهاد به‌صورت داوطلبانه و افتخاری درزمینهٔ جذب منابع و مشارکت مردم اجرا می‌شود.

قائم‌مقام کمیته امداد اصفهان با اشاره به فراهم بودن بستر این همکاری، گفت: مراکز نیکوکاری می‌توانند بر اساس فلسفه وجودی خود که مبتنی بر کاهش بروکراسی و ساده‌سازی امور است درزمینهٔ جذب توان و دانش بازنشستگان به کار گرفته شوند.

وی تمام برنامه‌ها و طرح‌های کمیته امداد را برای تحقق هدف خدمت‌رسانی به نیازمندان به‌عنوان ولی‌نعمتان انقلاب، دانست و گفت: هر زمینه و عرصه جدیدی که بتوان در آن ظرفیت بالقوه‌ای را برای کمک به نیازمندان بالفعل کرد، توسط این نهاد بررسی و اجرایی می‌شود.

شایسته ذکر است در این همایش از ز بازنشستگان کمیته امداد اصفهان که به‌صورت داوطلبانه و افتخاری با این نهاد همکاری می‌کنند تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۴۳۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید