جزییات خبر

یکشنبه / ۳ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۰:۰۴
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۰۳۱۹
گزارشگر : ۷۷

20 هزار دانش‌آموز و دانشجوی نیازمند، چشم‌انتظار مهر عاطفه‌ها

(یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸) ۱۰:۰۴

جشن عاطفه‌ها امسال از هفتم شهریور ماه در دو مرحله برای حمایت از 20 هزار و 492 دانش‌آموز و دانشجوی نیازمند تحت حمایت کمیته امداد اصفهان در سراسر استان برگزار خواهد شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا متین پور، مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان بابیان اینکه برگزاری جشن عاطفه‌ها یکی از برنامه‌های این نهاد برای کمک به دانش آموزان و دانشجویان نیازمند است، گفت: امسال این جشن با شعار «با رنگ مهر، رویایی را بسازیم» به‌صورت دومرحله‌ای در شهریور و مهرماه برگزار می‌شود.

وی تعداد دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد اصفهان را 20 هزار و 492 نفر اعلام کرد و افزود: هرساله در آستانه مهرماه کمک‌هزینه خرید لوازم‌التحریر و کتب درسی از محل منابع دولتی در اختیار دانش آموزان و دانشجویان نیازمند قرار می‌گیرد که کفاف همه مخارج آغاز سال تحصیلی آن‌ها را نداده و برای حفظ شان، عزت‌نفس و آبروی این فرزندان به مشارکت گسترده مردم نیکوکار استان نیازمندیم.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان ادامه داد: این نهاد برای آغاز سال تحصیلی به دنبال فراهم کردن یک بسته حمایتی به ارزش 400 هزار تومان و شامل اقلام اصلی و صرفاً آموزشی از قبیل کیف، کفش، پوشاک، نوشت‌افزار و هزینه کتاب‌های درسی است که این مهم نیازمند مشارکت گسترده مردم نیکوکار اصفهان در جشن عاطفه‌هاست.

متین پور خاطرنشان کرد: مرحله اول این جشن امسال از هفتم شهریورماه آغاز می‌شود و مردم نیکوکار اصفهان می‌توانند کمک‌های خود را از طریق 200 پایگاه این نهاد که در میدان‌ها و چهارراه‌های اصلی شهر و میعادگاه‌های نماز جمعه بر پا می‌شوند به دست دانش آموزان و دانشجویان نیازمند برسانند.

مدیرکل کمیته امداد با اشاره به روش‌های الکترونیکی در دسترس عموم برای مشارکت در امور خیر و احسان، گفت: همشهریان اصفهانی می‌توانند برای کمک به دانش آموزان و دانشجویان نیازمند از کد دستوری #031*1*8877*، تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷، شماره کارت ۲۵۰۹-۰۰۰۰-۷۳۷۰-۶۰۶۳ به نام کمیته امداد اصفهان نزد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و پایگاه اینترنتیemdad.ir استفاده کنند.

متین پور مشارکت فعال دانش آموزان در جشن عاطفه‌ها را تمرینی برای مسئولیت‌پذیری اجتماعی و نهادینه کردن فرهنگ انفاق در میان آن‌ها عنوان کرد و گفت: مرحله دوم این رویداد بزرگ مهر و عاطفه، دهم مهرماه در مدارس سراسر استان اصفهان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۶۳۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید