جزییات خبر

شنبه / ۲ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۲:۱۱
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۰۳۰۰
گزارشگر : ۷۷

صد و هفتمین مرکز نیکوکاری کمیته امداد اصفهان راه‌اندازی شد

(شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸) ۱۲:۱۱

مدیر کل کمیته امداد اصفهان از افتتاح صد و هفتمین مرکز نیکوکاری این نهاد خبرداد و گفت: امیدواریم تا انتهای امسال شمار این مراکز به 245 برسد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا متین پور، مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: شمار این مراکز در انتهای سال گذشته 88 مرکز بود که با همکاری خیران، معتمدان محلی و ائمه جمعه و جماعت شمار این مراکز به 107 مرکز رسیده و 38 مرکز دیگر نیز در شرف راه اندازی هستند.

وی برنامه کمیته امداد اصفهان برای گسترش مراکز نیکوکاری را مبتنی بر افزایش مشارکت اجرایی مردم در عرصه خیر و احسان دانست و گفت: امیدواریم تا انتهای سال جاری شمار مراکز نیکوکاری در استان اصفهان به 245 برسد.

متین پور میزان کمک جمع‌آوری‌شده توسط مراکز نیکوکاری در پنج‌ماهه نخست امسال را بیش از 14 میلیارد و 281 میلیون تومان عنوان کرد و افزود: این میزان کمک در میان 14 هزار و 600 نیازمند تحت پوشش این مراکز توزیع‌شده است.

وی افزود: 11 هزار و 150 نیکوکار و خیر اصفهانی نیز در سرتاسر استان با این مراکز همکاری می‌کنند.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان بابیان اینکه تخصصی ساز‌ی فعالیت در عرصه خیر و احسان از دیگر اولویت‌های این نهاد است، گفت: به‌زودی چهار مرکز تخصصی امور آموزشی افتتاح خواهد شد.

وی ادامه داد: پنج مرکز نیکوکاری نیز در حوزه علمیه خواهران برای حمایت از طلاب نیازمند، تبلیغ امور فرهنگی و کمک به گسترش فرهنگ انفاق فعال‌شده است.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۴۵۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید