جزییات خبر

شنبه / ۲ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۲:۴۸
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۰۲۹۸
گزارشگر : ۷۷

حمایت پزشکان نیکوکار از ایتام اصفهانی

(شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸) ۱۲:۴۸

1500 پزشک نیکوکار اصفهانی حمایت از 5700 فرزند یتیم و نیازمند تحت پوشش کمیته امداد استان را بر عهده‌دارند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کریم زارع، قائم‌مقام کمیته امداد استان اصفهان با اشاره به اول شهریور ماه روز بزرگداشت ابوعلی سینا و روز پزشک، گفت: پزشکان اصفهانی مانند سایر مردم نیکوکار استان مشارکت قابل توجهی در یاری‌رسانی به همشهریان نیازمند خود دارند.

وی بابیان اینکه 1500 پزشک اصفهانی در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین کمیته امداد اصفهان حضور فعال و چشمگیر دارند، افزود: این نیکوکاران حمایت از 5700 فرزند را برعهده‌گرفته‌اند و مبالغی را به‌حساب آن‌ها واریز می‌کنند.

زارع همکاری پزشکان با کمیته امداد استان اصفهان را منحصر به حمایت از ایتام و فرزندان محسنین ندانست و گفت: نزدیک 200 پزشک عمومی و متخصص در سال‌های گذشته و در زمان بیمه پردازی کمیته امداد طرف قرارداد این نهاد بودند که در حال حاضر نیز یاری‌رسان بیماران نیازمند هستند.

قائم‌مقام کمیته امداد استان اصفهان مسئولیت‌های اجتماعی را بخشی از الزامات اخلاقی برای اقشار توانمند توصیف کرد و گفت: در کلام و رفتار ائمه معصومین (ع) و پیشوایان دینی سفارش بسیاری به دستگیری از نیازمندان و به‌ویژه ایتام شده است.

وی یادآور شد : 17 هزار و 633 فرزند از کمک‌های مادی و معنوی حامیان بهره‌مند هستند و 5128 فرزند نیازمند نیز در انتظار حامی هستند.

زارع در انتها گفت: نیکوکاران گران‌قدر اصفهانی می‌توانند با مراجعه به دفاتر این نهاد در محل زندگی خود و یا مراجعه به پایگاه اینترنتی mohsenin.ir و پذیرش حمایت از ایتام و فرزندان نیازمند در این امر خیر مشارکت داشته باشند.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۴۶۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید