دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲۲ دی ۱۳۹۷ / ۱۱:۰۰
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۶۶۱۴۳
گزارشگر : ۷۷
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد اصفهان خبر داد؛

ورود 10 هزار نیکوکار جدید به جمع حامیان ایتام اصفهانی

(شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷) ۱۱:۰۰

در 9 ماهه سال جاری 10 هزار و 170 نیکوکار جدید به جمع حامیان ایتام و فرزندان محسنین اصفهانی پیوستند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهدی رنجکش، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد اصفهان، گفت: امسال شاهد استقبال خوب مردم اصفهان از طرح‌های اکرام ایتام و فرزندان محسنین هستیم به‌نحوی‌که 10 هزار و 170 نیکوکار جدید در این مدت به جمع حامیان ایتام و فرزندان محسنین اصفهانی پیوستند.

وی با اشاره به روش‌های مشارکت در طرح‌های اکرام ایتام و فرزندان محسنین، گفت: همشهریان عزیز می‌توانند با مراجعه به واحد اکرام در دفاتر کمیته امداد در محل زندگی خود، حضور در پایگاه‌های مناسبتی این نهاد و یا مراجعه به تارنمای mohsenin.ir نسبت به قبول حمایت این فرزندان اقدام کنند.

رنجکش افزود: هم‌اکنون بیش از 61 هزار و 258 حامی در سراسر استان در این طرح مشارکت دارند که 41 هزار و 523 نفر از آن‌ها از ایتام، 18 هزار و 15 نفر از فرزندان محسنین و هزار و 720 نفر هم به‌صورت تلفیقی عهده‌دار این خیر ماندگار هستند.

وی یادآور شد: این حامیان مبالغی را در بازه‌های زمانی مشخص به‌حساب فرزندان معنوی خود واریز می‌کنند و در مناسبت‌های گوناگون نیز با اهدای کالا و خدمات دستگیر این نیازمندان هستند.

رنجکش در ادامه با اشاره به جمعیت فرزندان خدمات گیرنده در این طرح‌ها، گفت: شش هزار و 298 نفر از ایتام در سراسر استان تحت حمایت این نهاد قرار دارند که همگی دارای حامی هستند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد اصفهان همچنین گفت: تاکنون موفق به جذب حامی برای 10 هزار و 600 فرزند محسنین شده‌ایم و کماکان 10 هزار و 500 نفر از آن‌ها فاقد حامی هستند و کمک به این نیازمندان آسیب‌پذیر به همت مردم نیکوکار استان وابسته است.

رنجکش توضیح داد: فرزندان محسنین آن دسته از نیازمندانی هستند که پدر آن‌ها در قید حیات است اما به علت بیماری یا ازکارافتادگی تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند.

وی نیازمندی این فرزندان را کمتر از ایتام ندانست و ابراز امیدواری کرد که با تلاش‌های شبانه‌روزی خادمان مردم در این نهاد، تعداد فرزندان محسنین بدون حامی به صفر برسد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۱۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید