دکمه موبایل منو

جزییات خبر

پنج شنبه / ۱۳ دی ۱۳۹۷ / ۱۰:۲۹
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۶۶۰۰۷
گزارشگر : ۷۷
در آغازین روزهای سال نوی میلادی صورت گرفت؛

دیدار مدیرکل کمیته امداد اصفهان با مددجویان ارمنی

(پنج شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۷) ۱۰:۲۹

مدیرکل کمیته امداد اصفهان در آغازین روزهای سال نوی میلادی با «اسقف اعظم و رئیس شورای خلیفه‌گری ارامنه اصفهان» دیدار و گفتگو کرد و به ملاقات تعدادی از مددجویان ارمنی رفت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا متین‌پور در آغازین روزهای سال نوی میلادی با اسقف اعظم و رئیس شورای خلیفه‌گری ارامنه اصفهان دیدار و گفتگو کرد و به ملاقات تعدادی از همشهریان ارمنی تحت حمایت این نهاد رفت.

متین پور در دیدار با رئیس شورای خلیفه گری ارامنه اصفهان که در محل کلیسای وانک برگزار شد، ضمن تبریک میلاد حضرت عیسی مسیح (ع) و آغاز سال نوی میلادی با اشاره به خدمات ارائه‌شده توسط کمیته امداد به نیازمندان استان اصفهان، گفت: دستگیری و کمک به همنوعان و هم‌وطنان نیازمند در راستای دستورات همه پیامبران الهی است و پیروان همه ادیان در این زمینه اتفاق‌نظر دارند و در کمیته امداد اصفهان تبعیضی بر اساس قومیت و مذهب برای ارائه کمک وجود ندارد.

اسقف اعظم و رئیس شورای خلیفه‌گری ارامنه اصفهان با ابراز خوشحالی از حضور در جمع برادرانه فعالان کمیته امداد اصفهان، گفت: شرایط زندگی برای انسان می‌تواند خوب یا بد باشد و ما در سختی‌های زندگی به برادران خود رجوع می‌کنیم و هنگامی‌که در شورای خلیفه‌گری ارامنه اصفهان از حل مشکل نیازمندی عاجز می‌شویم به اولین جایی که مراجعه می‌کنیم کمیته امداد است.

وی با بیان اینکه اگر ایمان و اعتقاد انسان قوی نباشد، نمی‌تواند آن‌گونه که شما به نیازمندان کمک‌رسانی می‌کنید، فعالیت کند، گفت: شما نه‌ تنها به فرامین کتاب مقدس خود عمل می‌کنید بلکه به فرامین و مقدسات ما هم عمل می‌کنید و با این اوصاف شما در کمیته امداد اصفهان رسولان نیکوکاری هستید.

رئیس شورای خلیفه‌گری ارامنه اصفهان با تأکید بر برجسته بودن رویکرد بدون تبعیض کمیته امداد در زمینه دستگیری از نیازمند، افزود: این شیوه انسان‌دوستانه و به‌ دور از تبعیض‌های قومی و مذهبی به‌عنوان الگویی برای ما و سایر جوامع مطرح است.

شایسته ذکر است در استان اصفهان 158 خانوار نیازمند مسیحی با جمعیتی بیش از 268 نفر تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۷۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید