دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۹ دی ۱۳۹۷ / ۰۹:۱۴
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۶۵۹۰۴
گزارشگر : ۷۷

حمایت کمیته امداد اصفهان از 3424 دانشجوی نیازمند

(یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷) ۰۹:۱۴

3424 نفر از مددجویان و فرزندان خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد از کمک‌هزینه‌های شهریه و تحصیل به میزان 2 میلیارد و 890 میلیون تومان بهره‌مند شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جلال یزدانی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد اصفهان، گفت: تمام برنامه‌ها و کمک‌های این نهاد به مددجویان غیر سالمند و فرزندان خانوارهای تحت حمایت باهدف زمینه‌سازی برای رشد و ارتقای جایگاه علمی و اجتماعی و آن‌ها انجام می‌شود.
یزدانی بابیان اینکه تحصیل در دانشگاه یکی از راه‌های توانمندسازی فرزندان مددجویان است، گفت: کمیته امداد اصفهان در حد توان و منابع خود از دانشجویان تحت حمایت در مقاطع مختلف تحصیلی حمایت می‌کند.
وی پرداخت کمک‌هزینه‌های تحصیلی و شهریه را از مهم‌ترین بخش‌های برنامه حمایت از دانشجویان این نهاد عنوان کرد و افزود: 3424 نفر از دانشجویان تحت حمایت در نه‌ماهه سپری‌شده از سال جاری 2 میلیارد و 890 میلیون تومان در این زمینه دریافت کردند.
یزدانی افزود: 775 میلیون تومان از این مبلغ صرف پرداخت کمک‌هزینه تحصیلی و مابقی به پرداخت کمک‌هزینه شهریه دانشجویان تحت حمایت اختصاص‌یافته است.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد اصفهان با ابراز امیدواری نسبت به افزایش کمک‌های مستقیم خیران و نیکوکاران به برنامه حمایت تحصیلی این نهاد، گفت: مردم نوع‌دوست استان اصفهان می‌توانند با استفاده از روش‌های نوین مشارکت در عرصه خیر و احسان ازجمله کد دستوری #031*8877*، تلفن نیکوکار 0968877، سامانه پیام کوتاه 8877 وتارنمای emdad.ir ، یاری‌رسان همشهریان نیازمند خود باشند.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۴۴۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید