دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۴ دی ۱۳۹۷ / ۱۰:۱۶
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۶۵۸۰۵
گزارشگر : ۷۷
به منظور تبادل‌نظر در عرصه خیر و احسان صورت گرفت؛

حضور نمایندگان دانشجویان دانشگاه‌های اصفهان در کمیته امداد

(سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷) ۱۰:۱۶

مدیرکل کمیته امداد اصفهان با نمایندگان تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های صنعتی، علوم پزشکی، سراسری و پیام نور اصفهان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا متین پور، مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان در دیدار با نمایندگان تعدادی از تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های اصفهان با اشاره به‌ضرورت بازنمایی خدمات این نهاد در آیینه اقشار مختلف جامعه، گفت: جامعه دانشگاهی یکی از اقشاری است که به‌واسطه تنوع موجود در آن و جایگاه مناسبی که در میان مردم دارد، می‌توان به‌عنوان نماینده سایر اقشار اجتماعی به آن اتکا کرد.

متین پور تلاش‌های کمیته امداد در راستای حمایت از محرومان را نیازمند معرفی بهتر و دقیق‌تر به جامعه دانست و گفت: خطوط قرمزی که این نهاد در رابطه با هویت مددجویان و حفظ عزت و آبروی آن‌ها برای خود ترسیم کرده است در مواردی باعث نادیده گرفته شدن خدمات و نقش آن در حمایت از نیازمندان می‌شود و ما با گفتگو و حضور در میان اقشار پیشتاز جامعه و به‌ویژه دانشجویان و اساتید به دنبال برطرف کردن سوءبرداشت‌ها و ابهامات هستیم.

وی بابیان اینکه وجود دغدغه کمک به محرومان در میان عامه دانشجویان و روحیه جهادی و انقلابی آن‌ها نشانه‌ای از ظرفیت بالای این قشر برای همکاری در عرصه خیر و احسان است، گفت: کمیته امداد اصفهان به دنبال هم‌افزایی با دانشگاهیان و استفاده از ظرفیت‌های معنوی، فکری، نظری و نرم‌افزاری آن برای دستگیری از نیازمندان اصفهانی است.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان در بخش دیگری از سخنان خود به توضیح نحوه عملکرد و خدمت‌رسانی این نهاد در استان اصفهان پرداخت و گفت: برای کمیته امداد اصفهان هم در عرصه ارائه خدمات حمایتی و هم درزمینهٔ جذب مشارکت مردم شفافیت یک سرمشق کاری است و این نهاد درزمینهٔ اطلاع‌رسانی و ارائه گزارش به افکار عمومی همواره پیش‌قدم بوده است.

در این دیدار نمایندگان انجمن اسلامی دانشجویان و بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان، بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی، انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه پیام نور اصفهان و کانون امداد دانشجویی ایما دانشگاه اصفهان حضور داشتند و ضمن آشنایی با نحوه خدمت‌رسانی در کمیته امداد به ارائه نقطه نظرات و انتقادات خود در رابطه با فعالان عرصه خیر و احسان پرداختند.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۶۹۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید