دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۳ آبان ۱۳۹۷ / ۰۹:۳۲
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۶۴۸۶۶
گزارشگر : ۷۷
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد اصفهان خبر داد

راه‌یابی 323 دانش‌آموز مددجوی اصفهانی به دانشگاه

(یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷) ۰۹:۳۲

323 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد اصفهان به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا راه یافتند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جلال یزدانی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد اصفهان بابیان اینکه فراهم کردن شرایط تحصیل باکیفیت یکی از راه‌های توانمندسازی نیازمندان است، گفت: 15 هزار دانش‌آموز از مقطع ابتدایی تا دبیرستان از خدمات و حمایت‌های این نهاد بهره‌مند هستند که هرسال موفقیت‌های زیادی در عرصه رقابت‌های علمی و دانش‌آموزی کسب می‌کنند و امسال نیز 323 نفر از آن‌ها با موفقیت در آزمون ورودی به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی راه یافتند.
وی بابیان اینکه حمایت‌های این نهاد به کاهش چشمگیر موانع مالی ادامه تحصیل دانش آموزان نیازمند منجر شده است، گفت: این عزیزان فرصت‌های برابر با سایر دانش آموزان برای محک استعداد و توانمندی‌های خود را با کمک مردم نیکوکار اصفهان به دست می‌آورند و کسب رتبه‌های خوب در کنکور سراسری و موفقیت در المپیادهای علمی و مسابقات ورزشی و قرآنی مؤید این مهم است.
یزدانی بابیان اینکه 12 نفر از مددجویانی که امسال در دانشگاه‌ها پذیرفته‌شده‌اند رتبه‌های زیر هزار را کسب کردند، گفت: 6 نفر از این نیازمندان سخت‌کوش نیز باهمت عالی خود و با کسب رتبه‌های زیر 150 در دوره‌های کارشناسی ارشد و دکترا مشغول به تحصیل شدند.
وی بابیان اینکه کمیته امداد اصفهان از مددجویان پذیرفته‌شده در دانشگاه‌ها برای موفقیت در ادامه تحصیل نیز حمایت می‌کند، گفت: پرداخت کمک‌هزینه تحصیلی و شهریه در کنار فراهم کردن شرایط برخورداری دانشجویان تحت حمایت از خدمات، مزایا و تخفیف‌های مؤسسات آموزش عالی از مهم‌ترین اقدامات این نهاد برای کمک به این نیازمندان مستعد است.
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد اصفهان بابیان اینکه هر هزینه‌ای که درزمینهٔ تحصیل دانش آموزان نیازمند انجام می‌شود یک سرمایه‌گذاری میان‌مدت برای برطرف کردن فقر خواهد بود، گفت: برای حمایت بیشتر از دانش آموزان نیازمند تحت حمایت به کمک هر چه بیشتر مردم نیکوکار اصفهان نیازمندیم و علاقه‌مندان به مشارکت در این خیر پرفایده می‌توانند به دفاتر این نهاد در سراسر استان مراجعه کنند یا کمک‌های خود را از طریق کد #031*8877*، تارنمای emdad.ir و تلفن نیکوکاری 0968877 در اختیار این نهاد قرار دهند.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۳۷۵

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید