دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۵ مهر ۱۳۹۷ / ۱۰:۲۶
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۶۴۶۳۱
گزارشگر : ۷۷
تا انتهای مهرماه

خانوارهای پشت نوبت کمیته امداد اصفهان تحت حمایت قرار می‌گیرند

(چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷) ۱۰:۲۶

خانوارهای واجد شرایطی که پشت نوبت ورود به چرخه حمایتی کمیته امداد هستند تا آخر مهرماه خدمات این نهاد را دریافت می‌کنند.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان از صفر شدن صف ورود به چرخه حمایت این نهاد تا انتهای مهرماه خبر داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا متین پور، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان بابیان اینکه اولویت اصلی این نهاد حمایت از اقشار نیازمند است، گفت: خانوارهای واجد شرایطی که پشت نوبت ورود به چرخه حمایت هستند تا آخر مهرماه خدمات این نهاد را دریافت می‌کنند.
وی تعداد این خانوارها را نزدیک به چهار هزار اعلام کرد و گفت: شرایط اقتصادی جامعه باعث افزایش مراجعه به کمیته امداد شده است و این نهاد در راستای عمل به وظیفه خود و حمایت مؤثر از نیازمندان اقدام به افزایش ظرفیت پذیرش خود کرده است.
مدیرکل کمیته امداد اصفهان بابیان اینکه جامعه تحت حمایت این نهاد از ضعیف‌ترین اقشار نیازمند جامعه هستند، گفت: سالمندان نیازمند بالای 60 سال، زنان سرپرست خانوار و مردان ازکارافتاده بالای 70 درصد و ایتام، عمده مددجویان کمیته امداد اصفهان را تشکیل می‌دهند که در نوسانات اقتصادی و افزایش تورم خطرات زیادی متوجه آن‌ها می‌شود.
متین پور جلوگیری از وارد آمدن آسیب جبران‌ناپذیر به خانوارهای نیازمند اصفهانی را مستلزم مشارکت و هم‌افزایی مردم نیکوکار استان دانست و اعلام کرد: در نیمه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل کمک مردم به کمیته امداد اصفهان 28 درصد رشد داشته است که نشانگر موقعیت‌شناسی مردم استان است که در شرایط سخت اقتصادی هم دست یاری به‌سوی همشهریان نیازمند خود دراز می‌کنند.
وی سریع‌ترین راه کمک به نیازمندان اصفهانی را استفاده از روش‌های نوین و الکترونیکی دانست و گفت: کد #031*8877* شماره تلفن نیکوکاری 0968877، سامانه پیامکی 8877 و تارنمای Isfahan.emdad.ir از مهم‌ترین راه‌های در دسترس مردم برای مشارکت در حمایت از نیازمندان است.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۴۵۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید