دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۲۴ مهر ۱۳۹۷ / ۰۹:۵۱
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۶۴۶۰۶
گزارشگر : ۷۷
با حمایت کمیته امداد اصفهان در ایام اربعین

1000 مددجوی اصفهانی راهی کربلا می‌شوند

(سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷) ۰۹:۵۱

هزار مددجوی اصفهانی با حمایت کمیته امداد و با دریافت کمک‌هزینه 750 هزارتومانی عازم پیاده‌روی اربعین می‌شوند.

معاون فرهنگی کمیته امداد اصفهان گزارشی از اعزام مددجویان به پیاده‌روی بزرگ اربعین امسال ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کریم زارع، معاون فرهنگی کمیته امداد اصفهان بابیان اینکه پیاده‌روی اربعین حسینی در سال‌های اخیر جایگاه ویژه‌ای در میان عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) در کشور یافته است، گفت: این رویداد بزرگ و پرشور حسینی به یکی از مقاصد اصلی سفرهای زیارتی تبدیل‌شده است و کمیته امداد هم برای حضور اقشار نیازمند تحت حمایت در این راهپیمایی و بهره‌مندی آن‌ها از فیوضات حسینی مشارکت می‌کند.
وی برنامه این نهاد در اربعین حسینی امسال را تسهیل اعزام هزار مددجو به کربلای معلی و عتبات عالیات اعلام کرد و گفت: به هر یک از مددجویان اعزامی 750 هزار تومان کمک‌هزینه تعلق می‌گیرد و برنامه‌ریزی مربوط به سفر بر عهده خود مددجویان خواهد بود.
زارع بابیان اینکه در سال گذشته هزار و 410 نفر از جامعه تحت حمایت این نهاد از کمک‌هزینه سفر به عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی بهره‌مند شدند، گفت: برای این منظور 423 میلیون تومان با کمک خیران و حمایت مردم نیکوکار اصفهان پرداخت شد.
معاون فرهنگی کمیته امداد اصفهان با اشاره به اجرای طرح شوق زیارت توسط این نهاد، گفت: این طرح برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی به نیازمندانی که تابه‌حال به سفرهای زیارتی مشرف نشده‌اند راه‌اندازی شده است و مردم نیکوکار اصفهان می‌توانند با مراجعه به تارنمای shogheziarat.ir در این امر خداپسندانه سهیم شوند.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۵۷۴

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید