دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۶ مهر ۱۳۹۷ / ۱۰:۱۲
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۶۴۴۳۶
گزارشگر : ۷۷
در روز جهانی کودک اعلام شد

حمایت کمیته امداد اصفهان از 9750 کودک نیازمند

(دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷) ۱۰:۱۲

شش هزار و 902 کودک زیر 12 سال در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین و دو هزار و 850 کودک زیر پنج سال مبتلابه سوءتغذیه از خدمات کمیته امداد اصفهان بهره‌مند هستند.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان به مناسبت روز جهانی کودک گزارشی از برنامه‌های حمایت از کودکان این نهاد ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا متین پور، مدیرکل کمیته امداد اصفهان با اشاره به حضور در روز جهانی کودک، گفت: بخش بزرگی از خدمات این نهاد با محوریت حمایت از کودکان نیازمند ارائه می‌شود و در حال حاضر بیش از 9 هزار و 750 کودک در دو طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین و مبارزه با سوءتغذیه تحت حمایت قرار دارند.
وی بابیان اینکه در حال حاضر شش هزار و 902 کودک زیر 12 سال در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین مشمول دریافت خدمات هستند، گفت: مردم نیکوکار اصفهان با مشارکت در این طرح و قبول حمایت این فرزندان، کمیته امداد را در خدمت‌رسانی بهتر به این نیازمندان بی‌پناه یاری می‌کنند.
متین پور ارائه سبد کالا به کودکان دارای سوءتغذیه زیر پنج سال را از دیگر خدمات این نهاد در این زمینه اعلام کرد و گفت: این کودکان توسط مراکز بهداشت شناسایی و برای دریافت بن کارت سبد کالا به این نهاد معرفی می‌شوند و پرداخت این کمک‌هزینه تا برطرف شدن سوءتغذیه آنان ادامه خواهد داشت.
وی بابیان اینکه دو هزار و ۸۵۰ کودک دچار سوءتغذیه زیر پنج سال در نیمه نخست امسال به صورت ماهیانه از خدمات این طرح بهره‌مند شدند، گفت: بیش از یک میلیارد و 573 میلیون تومان در قالب 17 هزار و 100 سبد غذایی در اختیار این کودکان قرار گرفت.
مدیرکل کمیته امداد اصفهان بابیان اینکه نیکوکاران گران‌قدری که قصد کمک به این نهاد درزمینهٔ حمایت از کودکان را دارند می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی http://hamsofreh.ir و پرداخت هزینه تمام یا بخشی از سبد غذایی کودکان دچار سوءتغذیه و همچنین مراجعه به تارنمای mohsenin.ir و قبول حمایت ایتام و فرزندان محسنین در این فعالیت‌های خداپسندانه و انسان دوستانه سهیم شوند.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۳۴۴

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید