دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲۱ مهر ۱۳۹۷ / ۰۸:۲۲
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۶۴۳۹۶
گزارشگر : ۷۷
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد اصفهان خبر داد

جذب 1400 حامی در ماه محرم

(شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷) ۰۸:۲۲

1400 نیکوکار اصفهانی در ماه محرم امسال با اقتدا به سرور و سالار شهیدان حمایت هزار و 706 یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد اصفهان را بر عهده گرفتند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد اصفهان از استقبال خوب عزاداران حسینی از طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین خبر داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهدی رنجکش، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد اصفهان بابیان اینکه در ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان پایگاه‌های جذب حامی این نهاد در نقاط مختلف استان برپا شد، گفت: مردم نیکوکار اصفهان با اقتدا به سیره اهل‌بیت معصومین،  اقدام به پذیرش حمایت هزار و 706  یتیم و فرزند نیازمند اصفهانی کردند.
وی تعداد حامی ثبت‌نام‌شده در محرم امسال را 1400 نفر اعلام کرد و گفت: در شرایط اقتصادی سخت این روزهای کشور، حمایت این خیران گران‌قدر کمک بزرگی به بهبود وضعیت اقتصادی این فرزندان نیازمند خواهد کرد.
رنجکش به همکاری قریب به 59 هزار حامی در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین با کمیته امداد اصفهان اشاره کرد و گفت: این نیکوکاران گران‌قدر حمایت از 16 هزار و 382 فرزند یتیم و نیازمند را بر عهده‌دارند و مبالغی را به شکل منظم به‌حساب آن‌ها واریز می‌کنند و در مناسبت‌های مختلف نیز کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهند.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد اصفهان بابیان اینکه بیشترین استقبال از این طرح در ایام محرم مربوط به مردم نیکوکار اصفهان است، گفت: شهرستان‌های اردستان و نجف‌آباد نیز در رتبه‌های بعدی جذب حامیان قرار دارند.
وی به برنامه این نهاد برای جذب حامی در ایام شهادت حضرت رقیه (س) اشاره کرد و گفت: پایگاه های کمیته امداد از روز جمعه بیستم مهر ماه کار خود را شروع کرده و تا روز شهادت آن حضرت بر پا خواهند بود.
رنجکش امکان مشارکت مردم در این طرح را در همه ایام سال فراهم دانست و گفت: نیکوکاران و خیران گران‌قدری که مایل به پذیرش حمایت این فرزندان هستند می‌توانند به دفاتر این نهاد در سراسر استان اصفهان و یا تارنمای اینترنتی mohsenin.ir مراجعه کنند.
انتهای پیام/


تعداد بازدید : ۵۰۳

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید