دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۱ مهر ۱۳۹۷ / ۱۴:۱۹
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۶۴۳۷۳
گزارشگر : ۷۷
با برگزاری مرحله دوم جشن عاطفه‌ها

دانش‌آموزان اصفهانی مشق نوع‌دوستی نوشتند

(چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷) ۱۴:۱۹

دانش‌آموزان اصفهانی در بیش از دو هزار و 500 مدرسه سراسر استان در مرحله دوم جشن عاطفه‌ها تمرین نوع‌دوستی و کمک به نیازمندان کردند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد اصفهان گزارشی از برگزاری دومین مرحله جشن عاطفه‌ها ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهدی رنجکش، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد اصفهان بابیان اینکه  جشن عاطفه‌ها امسال از پانزدهم شهریور ماه با رویکردی الکترونیکی آغاز شد، گفت: مرحله دوم این رویداد بزرگ خیر و احسان، یازدهم مهرماه در بیش از دو هزار و 500 مدرسه ابتدایی، متوسطه اول و دوم در سراسر استان اصفهان برگزار شد.
رنجکش تعداد پاکت مهر عاطفه‌های توزیع‌شده در میان دانش آموزان اصفهانی را بیش از 470 هزار اعلام کرد و گفت: کمک‌های جمع‌آوری‌شده  در هر مدرسه به دانش آموزان نیازمند همان مدرسه به شکل محرمانه و با حفظ عزت‌نفس اهدا می‌شود و در مدارس برخوردار نیز کمک‌های جمع‌آوری‌شده برای توزیع در میان سایر دانش آموزان نیازمند همان شهر در اختیار کمیته امداد اصفهان قرار می‌گیرد.
وی بابیان اینکه در مرحله اول این جشن تاکنون بیش از یک میلیارد و 900 میلیون تومان به شکل نقد و کالا جمع‌آوری‌شده است، گفت: این کمک‌ها در ابتدای سال تحصیلی جدید به همراه یک کمک‌هزینه دولتی در اختیار دانش آموزان نیازمند قرار گرفت و مبالغ و کالاهای جمع‌آوری‌شده مرحله دوم نیز به‌سرعت در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد اصفهان بابیان اینکه بیش از 18 هزار دانش‌آموز و دانشجوی نیازمند تحت حمایت این نهاد قرار دارند، یادآور شد: امکان مشارکت در این طرح با استفاده از روش‌های الکترونیکی کماکان میسر است و همشهریان گران‌قدر برای کمک به دانش آموزان نیازمند اصفهانی می‌توانند با شماره‌گیری کد #۱*۸۸۷۷* از تلفن همراه، تماس با تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷۷ و یا مراجعه به تارنمای اینترنتی emdad.ir در این امر خداپسندانه سهیم شوند.
انتهای پیام/
تعداد بازدید : ۶۰۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید