دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۹ مهر ۱۳۹۷ / ۱۰:۲۶
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۶۴۳۰۳
گزارشگر : ۷۷
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد اصفهان خبر داد

بهره‌مندی 94 هزار نیازمند اصفهانی از سفره احسان حسینی

(دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷) ۱۰:۲۶

مردم نیکوکار اصفهان در ایام عزای سرور و سالار شهیدان بیش از یک میلیارد و 218 میلیون تومان به نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد کمک کردند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد اصفهان گزارشی از اجرای طرح احسان حسینی ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهدی رنجکش، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اصفهان بابیان اینکه طرح احسان حسینی با هدف جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای حمایت از نیازمندان در ایام عزای سید و سالار شهیدان اجرا می‌شود، گفت: مردم نیکوکار اصفهان از ابتدای محرم تاکنون بیش از یک میلیارد و 218 میلیون تومان در قالب این طرح به نیازمندان همشهری خود کمک کردند.
رنجکش میزان کمک نقدی جمع‌آوری‌شده در این ایام را بیش از 440 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: 93 هزار و 917 پرس غذای نذری و نزدیک به هزار و 100 سبد کالا به ارزش تقریبی 778 میلیون تومان نیز توسط پایگاه‌های کمیته امداد و مراکز نیکوکاری جمع‌آوری شد و در اختیار نیازمندان تحت حمایت این نهاد قرار گرفت.
وی بابیان اینکه در میان مددجویان کمیته امداد اصفهان افراد زیادی به علت ازکارافتادگی و بیماری امکان حضور در مراسمات مذهبی و بهره‌مندی از فیوضات آن را ندارند، گفت: با اجرای طرح احسان حسینی و مشارکت مردم نیکوکار اصفهان امکان استفاده از برکت سفره احسان حسینی برای بسیاری از آن‌ها در دهه اول محرم فراهم شد و امیدواریم تا انتهای ماه صفر امکان بهره‌مندی همه جامعه تحت حمایت این نهاد از غذای نذری فراهم شود.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد اصفهان با اشاره به فراهم آمدن امکان مشارکت الکترونیکی برای کمک به نیازمندان، گفت: کد #۰۳۱*۸۸۷۷*، شماره تلفن ۰۹۶۸۸۷۷ و تارنمای emdad.ir از مهم‌ترین روش‌های الکترونیکی موجود برای کمک نقدی و غیرحضوری به نیازمندان استان است و همچنین شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ نزد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به نام کمیته امداد نیز برای واریز وجوه نقدی در دسترس است.
شایسته ذکر است همشهریان گران‌قدر اصفهانی می‌توانند برای هماهنگی به‌منظور دریافت و توزیع نذورات خود توسط کمیته امداد اصفهان با شماره تلفن همراه ۰۹۱۰۰۰۳۸۴۶۲ تماس حاصل نمایند.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۳۷۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید