دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۰ تیر ۱۳۹۷ / ۱۰:۱۵
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۶۲۸۹۷
گزارشگر : ۷۷
توسط کمیته امداد اصفهان در سال 96 صورت گرفت

ارائه خدمات بهداشتی به بیش از 16 هزار مددجو

(چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷) ۱۰:۱۵

16 هزار و 866 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد اصفهان در سال 96 خدمات بهداشتی به ارزش 656 میلیون تومان دریافت کردند.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد اصفهان گزارشی از خدمات بهداشتی ارائه‌شده به مددجویان در سال 96 ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جلال یزدانی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان بابیان اینکه بر اساس اهمیت اصل پیشگیری، در کنار خدمات درمانی و بیمه‌ای، خدمات بهداشتی نیز به مددجویان ارائه می‌شود، گفت: 16 هزار و 866 نفر از نیازمندان تحت حمایت این نهاد در سال 96 از این خدمات بهره‌مند شدند.

یزدانی طرح آموزش سلامت را مهم‌ترین زمینه ارائه خدمات بهداشتی و باعث افزایش آگاهی و ارتقای سطح سلامت مددجویان دانست و افزود: بیش از 15 هزار نفر در سال 96 با اجرای 463 طرح آموزش سلامت و هزینه 284 میلیون تومان، توسط کمیته امداد اصفهان از این خدمت بهره‌مند شدند.

وی بابیان اینکه خدمات مربوط به بهداشت دهان و دندان یکی از گران‌ترین خدمات عمومی پزشکی در کشور است، گفت: این نهاد با اجرای 17 طرح و هزینه کرد بیش از 144 میلیون تومان به 435 نفر از نیازمندان اصفهانی این خدمات را ارائه کرد.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد اصفهان به دیگر طرح‌های بهداشتی این نهاد اشاره کرد و گفت: معاینات دوره‌ای مجریان طرح‌های خودکفایی، ارزیابی سلامت زنان، بینائی‌سنجی قالیبافان، ارتقاء بهداشت محیط‌های خودکفایی و غربالگری سالمندان ازجمله این طرح‌ها هستند.

یزدانی منبع تأمین هزینه اجرای طرح‌های بهداشتی در سال 96 را  اعتبارات دولتی و کمک‌های مردمی اعلام کرد و گفت: 576 میلیون از محل صدقه و کمک‌های مردمی و 80 میلیون از محل اعتبارات دولتی برای ارائه خدمات بهداشتی به جامعه تحت حمایت کمیته امداد اصفهان هزینه شد.

انتهای پیام/


تعداد بازدید : ۲۸۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید