دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۷ تیر ۱۳۹۷ / ۰۸:۲۶
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۶۲۸۴۰
گزارشگر : ۷۷

104 وکیل و حقوقدان نیکوکار با کمیته امداد اصفهان همکاری می‌کنند

(یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷) ۰۸:۲۶

104 وکیل و حقوقدان نیکوکار برای ارائه خدمات حقوقی و مشاوره‌ای به مددجویان نیازمند با کمیته امداد اصفهان همکاری می‌کنند.

رئیس اداره حقوقی و امور نمایندگان کمیته امداد اصفهان گزارشی از خدمات حقوقی ارائه‌شده توسط این نهاد ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جواد کرانی، رئیس اداره حقوقی و امور نمایندگان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان بابیان اینکه خدمات و مشاوره حقوقی تخصصی برای عامه مردم هزینه بالایی در بر خواهد داشت گفت: هزینه‌های این خدمات به نحوی است که نیازمندان و جامعه تحت حمایت کمیته امداد در استان اصفهان توانایی استفاده از آن‌ها را ندارند و این نهاد برای جلوگیری از تضییع حقوق این نیازمندان مبادرت به ارائه این خدمات به جامعه تحت حمایت خود کرده است.

وی تعداد خدمات حقوقی ارائه‌شده توسط این نهاد در سال 96 را نزدیک به 11 هزار مورد اعلام کرد و گفت: مشاوره حقوقی، تنظیم لایحه دفاعیه، شکوائیه و اظهارنامه ازجمله مهم‌ترین خدماتی است که در این زمینه به مددجویان ارائه‌شده است.

کرانی بابیان اینکه کمک به نیازمندان برای افرادی متخصص و صاحبان مشاغل خدماتی می‌تواند فراتر از کمک نقدی و کالایی باشد، گفت: 104 نفر از حقوقدانان و وکلای نیکوکار اصفهانی برای کمک به نیازمندان همشهری خود در امور حقوقی و قضایی با این نهاد همکاری می‌کنند.

رئیس اداره حقوقی و امور نمایندگان کمیته امداد اصفهان با اشاره به خدمات ارزنده کانون وکلای اصفهان در تعامل با این نهاد یادآور شد: در سال 96 این نیکوکاران ارجمند در رسیدگی به هزار و 500 پرونده مددجویی یاری گر کمیته امداد اصفهان بودند که نسبت به سال قبل رشد 70 درصدی داشته است.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۵۱۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید