دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۰ تیر ۱۳۹۷ / ۱۰:۰۱
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۶۲۷۱۴
گزارشگر : ۷۷
به مناسبت روز ملی صنعت و معدن اعلام شد

کمک 4 میلیارد تومانی صنعتگران اصفهانی به مددجویان کمیته امداد

(یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷) ۱۰:۰۱

سه میلیارد و 928 میلیون تومان توسط فعالان و صاحبان صنایع اصفهان برای حمایت از نیازمندان در اختیار کمیته امداد اصفهان قرار گرفت.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان به تشریح دستاوردهای این نهاد در ارتباط با صنایع استان پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حمیدرضا شیران، مدیرکل کمیته امداد اصفهان بابیان اینکه استان اصفهان از سال‌های بسیار دور مهد علم و هنر و صنعت بوده است، گفت: صنعتگران اصفهانی علاوه بر عملکرد جهادی در عرصه اقتصاد ملی به دستگیری و یاری‌رسانی به نیازمندان همشهری خود نیز اهتمام ویژه‌ای دارند.

شیران میزان کمک‌های نقدی و کالایی صاحبان و فعالان صنایع استان اصفهان به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد اصفهان را بیش از سه میلیارد و 928 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: 809 واحد صنعتی و تولیدی در سراسر استان در سال 96 این میزان کمک را در اختیار این نهاد قراردادند.

وی معیشت، جهیزیه، درمان، مسکن، آموزش، اشتغال و حمایت از ایتام و فرزندان محسنین را از مهم‌ترین زمینه‌های کمک صنعتگران به نیازمندان همشهری خود برشمرد و گفت: نزدیک به 30 هزار نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد اصفهان در سال 96 از این کمک‌ها بهره‌مند شدند.

شیران مبارزه با فقر و تلاش برای ریشه‌کنی آن را یک رسالت عمومی دانست که تحقق آن نیازمند توجه ویژه به آموزش و توانمندسازی فکری و فرهنگی نیازمندان است و یادآور شد: صنعتگران اصفهانی در سال 96 بیش از 320 میلیون تومان به‌صورت نقد و کالا برای کمک به آموزش و امور فرهنگی نیازمندان اصفهانی در اختیار کمیته امداد قراردادند.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان به ظرفیت مناسب صنایع استان اصفهان اشاره کرد و گفت: ما برای ارائه کمک‌های بیشتر نیازمند توجه هر چه بیشتر مردم نیکوکار و صنعتگران خیر اصفهانی هستیم و علاقه‌مندان برای مشارکت در کمک به مددجویان، ایتام و فرزندان محسنین همشهری خود می‌توانند علاوه بر مراجعه حضوری به دفاتر این نهاد در سراسر استان اصفهان از کد تلفن همراه #031*8877* و تلفن نیکوکاری 0968877 استفاده کنند.

انتهای پیام/


تعداد بازدید : ۲۶۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید