دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۶ تیر ۱۳۹۷ / ۰۹:۵۵
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۶۲۶۶۸
گزارشگر : ۷۷
توسط کمیته امداد اصفهان انجام شد

پرداخت 4 میلیارد تومان برای تعمیر مسکن نیازمندان اصفهانی

(چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷) ۰۹:۵۵

سه میلیارد و 960 میلیون تومان در سال 96 برای تعمیر و بازسازی منازل هزار و 562 خانوار تحت حمایت کمیته امداد اصفهان هزینه شد.

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد اصفهان گزارشی از خدمات تعمیر و بازسازی منازل مددجویان ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباسعلی زارعان، مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان بابیان اینکه مسکن یکی از نیازهای پیچیده مددجویان تحت حمایت این نهاد است، گفت: در دو دهه اخیر رشد بی‌رویه قیمت‌ها در حوزه ساختمان باعث افزایش هزینه تأمین مسکن مناسب برای مردم شده است و نیازمندان جامعه در جریان موج‌های افزایشی آسیب بسیار بیشتری دیده‌اند.

زارعان کمک به تأمین مسکن مناسب برای نیازمندان را در حال حاضر یک ضرورت اورژانسی دانست و تأکید کرد: در بسیاری از موارد و به‌ویژه در کلان‌شهرها تأمین مسکن پایدار و شخصی برای مددجویان به‌راحتی باعث توانمندسازی و خودکفایی این خانوارها می‌شود.

مدیر تأمین مسکن کمیته امداد اصفهان بابیان اینکه منابع این نهاد برای تأمین نیاز گسترده مددجویان درزمینهٔ مسکن محدود است، گفت: در سال گذشته باوجود همه تنگناهای موجود موفق به تعمیر و بازسازی مسکن هزار و 562 خانوار تحت حمایت شدیم.

زارعان گفت: برای ارائه این خدمات به مددجویان در سال 96 سه میلیارد و 960 میلیون تومان هزینه شد که دو میلیارد و 796 میلیون آن از محل اعتبارات دولتی و کمک‌های مردمی و یک میلیارد و 164 میلیون آن‌هم از وام و سایر منابع تأمین شد.

انتهای پیام/

 


تعداد بازدید : ۲۶۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید