دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۴:۵۴
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۵۷۳۶۱
گزارشگر : ۶۷

کاهش سن حامیان یکی از برنامه‌های اصلی کمیته امداد

(چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶) ۱۴:۵۴

با توجه به سن بالای حامیان و نیکوکاران یکی از برنامه‌های کمیته امداد کاهش سن حامیان و تقویت روحیه انفاق و کمک به نیازمندان در دانش آموزان و دانشجویان است.

اولین جشن ملی والی مهر  به‌منظور حمایت از خیران و حامیان نیکوکار با حضور معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد در استان اصفهان برگزار شد.

 به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی‌محمد ذوالفقاری، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد بابیان اینکه استان اصفهان دارای ویژگی‌های برتر گردشگری و قطب صنعت و معدن است افزود: وجود بازارهای سنتی نقش انفاق و یاری‌رسانی به محرومان را پررنگ‌تر کرده و خیران را به‌سوی این کار خدا پسندانه تشویق می‌کند.

وی با اشاره به ظرفیت جذب 20 میلیون نفری خیران در کمیته امداد گفت: امروز فقط  10 میلیون نفر با کمیته امداد همکاری می کنند این درحالیست که می توان با تشویق حامیان و خیران بستر مناسب جهت جذب 10 میلیون حامی دیگر را هم فراهم کرد.

 ذوالفقاری با اشاره به سن بالای خیران تأکید کرد: یکی از برنامه‌های کمیته امداد کاهش سن حامیان است . این نهاد تلاش دارد  روحیه انفاق و کمک به نیازمندان را در دانش آموزان و دانشجویان تقویت کند.

 وی شاخص تراز اصفهان در جذب حامی را خوب ارزیابی کرد و افزود: تقویت مشارکت اجتماعی خیران  می‌تواند امداد را در خدمت‌رسانی به نیازمندان توانمندتر کند.

 معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد یادآور شد :حضور اقشار مختلف مردم در محرومیت‌زدایی و توسعهٔ مشارکت‌های مردمی نقش مهمی در فقرزدایی دارد. افراد متناسب با توانایی‌های خود به نیازمندان جامعه کمک می‌کنند.

 انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۰۱پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید