دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۴:۵۸
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۵۷۱۵۹
گزارشگر : ۶۷
سرپرست کمیته امداد شهرستان چادگان:

جشن ازدواج آسان ۱۸ عروس و داماد مددجوی چادگانی

(دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶) ۱۴:۵۸

مراسم جشن ازدواج آسان ۱۸ عروس و داماد مددجوی تحت حمایت کمیته امداد شهرستان چادگان برگزار شد.

 مدیر کمیته امداد شهرستان چادگان برنامه این نهاد را در زمینه ترویج فرهنگ ازدواج آسان مددجویان تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، اکبر محمد صالحی، سرپرست کمیته امداد شهرستان چادگان بابیان اینکه ترویج فرهنگ ازدواج آسان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است افزود: در این مراسم ۱۸ نوعروس و دامادبا حمایت خیران و نیکوکاران راهی خانه بخت شدند .

وی برگزاری جشن ازدواج نوعروسان را گامی به‌سوی ترویج سنت حسنه ازدواج دانست و افزود: ازدواج‌های آسان و به‌دوراز تجمل موجب فرهنگ‌سازی و حذف هزینه‌های بسیار سنگین عروسی شده و با حمایت خیران و نیکوکاران می‌توان تعداد زیادی از جوانان را راهی خانه بخت کرد.

وی با اشاره به تأمین جهیزیه نوعروسان و هدیه ازدواج نو دامادهای تحت حمایت کمیته امداد عنوان کرد: این نهاد همواره در راستای کمک به ازدواج آسان جوانان تحت حمایت  و تأمین جهیزیه آنان تلاش خواهد کرد.

محمد صالحی بابیان اینکه جوانان هم باید همگام با کمیته امداد در راستای ازدواجی آسان و به دور از تجمل گرایی تلاش کنند، افزود: ازدواج باید باهدف و انگیزه دینی و الهی باشد تا از رسوم غلط و دست و پاگیر و درخواست مهریه‌های سنگین جلوگیری شود.

وی با اشاره به اینکه زوج‌های جوان تحت حمایت قبل از عقد و ازدواج از خدمات مشاوره و راهنمایی این نهاد بهره‌مند می‌شوند، افزود: آموزش‌های مربوط به آیین همسرداری در قالب برپایی کلاس‌های مشاوره‌ای، احکام، بهداشت و مهارتهای سبک زندگی اسلامی آموزش داده می‌شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۹۹پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید