دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۷:۵۱
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۵۷۱۰۷
گزارشگر : ۶۷
مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان اعلام کرد

بهره‌مندی 53 هزار مددجو از خدمات درمانی

(یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶) ۱۷:۵۱

53 هزار مددجوی اصفهانی از خدمات مراکز درمانی اعم از پزشکان عمومی و متخصص، درمانگاه، بیمارستان، کلینیک و داروخانه طرف قرارداد با کمیته امداد بهره‌مند هستند.

آئین تجلیل از پزشکان و مراکز طرف قرارداد منتخب کمیته امداد با مشارکت سازمانهای بیمه گر و با حضورپزشکان نمونه  این استان برگزار شد.

حمیدرضا شیران، مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان با اشاره به بزرگداشت ابوعلی سینا و محمد بن زکریای رازی،  از وجود 450 مرکز درمانی طرف قرارداد با این نهاد خبر داد و گفت: در حال حاضر 53 هزار و 212 بیمه‌شده از خدمات مراکز درمانی اعم از پزشکان عمومی و متخصص، درمانگاه، بیمارستان، داروخانه، کلینیک و پاراکلینیک، آزمایشگاه و مراکز تصویربرداری پزشکی بهره‌مند می‌شوند.

وی با اشاره به خدمات متنوع درمانی کمیته امداد عنوان کرد: ارائه خدمات لازم به بیماران خاص تحت حمایت، پرداخت هزینه درمانی مددجویان به مراکز درمانی مختلف، برگزاری کارگاه‌های آموزش بهداشت برای بانوان سرپرست خانوار و همچنین ارتقاء شاخص‌های بهداشتی مددجویان ازجمله فعالیت‌های کمیته امداد استان اصفهان در حوزه بهداشت و درمان بوده  است.

مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان با بیان اینکه یکی از بزرگترین دستاوردهای این نهاد همکاری دوجانبه با  دانشگاه علوم پزشکی است عنوان کرد:  این تعامل در راستای ریشه کنی بیماری ها و مشکلات حوزه سلامت نیازمندان و اقشار کم درآمد تاثیربسیار مثبت و سازنده  ای خواهد داشت.

  انتهای پیام
تعداد بازدید : ۵۷۵پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید