دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۸ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۹:۵۹
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۵۷۰۱۷
گزارشگر : ۶۷
مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان خبر داد

آمادگی کمیته امداد برای جمع آوری نذورات عید قربان

(چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶) ۰۹:۵۹

کمیته امداد استان اصفهان آمادگی خود را برای دریافت گوشت قربانی، جمع‌آوری نذورات و کمک‌های مردم نیکوکار استان در روز عید سعید قربان اعلام کرد.

مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان ازاعلام آمادگی این نهاد برای دریافت گوشت قربانی، جمع‌آوری نذورات و کمک‌های مردم نیکوکار استان در روز عید  قربان خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ حمید رضا شیران مدیر کل کمیته امداد استان  اصفهان  در خصوص نحوه دریافت گوشت قربانی و جمع آوری نذورات مردمی در روز عید قربان گفت: مردم نیکوکار و خیراندیش استان اصفهان می توانند گوشت قربانی و نذورات خود را به  پایگاه‌ها و ادارات این نهاد در سطح استان تحویل دهند تا بین نیازمندان توزیع شود.

وی با بیان اینکه پایگاه های ثابت و سیار درکشتارگاه های دام، مراکز نیکوکاری، مساجد و ادارات کمیته امداد در سطح استان در روز عید قربان فعالیت می کنند، افزود: در صدصد هستیم کلیه نذروات اهدایی مردم بویژه گوشت قربانی را به روز و در همان ساعات اولیه به دست نیازمندان واقعی برسانیم.

شیران عنوان کرد: مردم خیر و نیکوکار استان می توانند با شماره گیری کد  #8877* و یا با مراجعه  به دفاتر و پایگاه های کمیته امداد در سراسر استان در یاری رساندن به محرومان با این نهاد همکاری کنند.

شیران همچنین از برپایی مراکز توزیع دام زنده در سطح شهر اصفهان خبر داد و گفت : به منظور تسهیل در خدمت رسانی به همشهریان اصفهانی،  جایگاه توزیع دام زنده و ذبح شرعی  زیر نظر سازمان دامپزشکی شهرستان اصفهان ایجاد شده است که این مراکز از ساعت هشت صبح روز عید قربان آماده ارائه خدمات به همه نیکوکاران و خیران اصفهانی است.

جایگاه توزیع دام زنده و ذبح شرعی  در شهر اصفهان:

1- میدان قدس ابتدای خیابان علامه  مجلسی  بن بست صفا تاج کمیته امداد منطقه یک

2- میدان قدس ابتدای خیابان سروش  محل سابق بازار میوه سروش

3- خیابان آیت اله کاشانی  ابتدای خیابان جامی  کمیته امداد منتطقه دو اصفهان

4 خیابان ارتش نبش خیابان حسین آباد مدرسه قرانی  مهر علیان

5- سپاهان شهر  بلوار بهمن ساختمان آتش نشانی

6- شهر بهارستان جنب گلزار شهدای گمنام

انتهای پیامتعداد بازدید : ۹۹۱پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید