دکمه موبایل منو

اخبار

به دنبال رایزنی های اداره منطقه سه کمیته امداد

بانک‌ها از همه ظرفیت‌های خود برای سهولت اعطای وام به نیازمندان استفاده می‌کنند

بانک‌ها از همه ظرفیت‌های خود برای سهولت اعطای وام به نیازمندان استفاده می‌کنند
بانک‌های اصفهانی در تعامل با اداره منطقه سه کمیته امداد اصفهان از همه ظرفیت های خود برای سهولت اعطای وام به مددجویان استفاده می‌کنند.

رئیس اداره منطقه سه کمیته امداد اصفهان گزارشی از تعاملات این نهاد با بانک های منطقه تحت پوشش این نهاد ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد رضایی، رئیس اداره منطقه سه کمیته امداد اصفهان با بیان اینکه فراهم کردن شروط عادی بانک ها در زمینه وام از عهده بسیاری از مددجویان خارج است، گفت: برای کمک به بهبود شرایط جامعه تحت حمایت به سهل گیری بیشتر بانک ها در زمینه پرداخت وام به مددجویان نیازمندی هستیم.

وی با اشاره به رایزنی اداره منطقه سه کمیته امداد اصفهان برای سهل گیری بانک ها نسبت به مددجویان تحت حمایت این نهاد، گفت: به این منظور با روسای چندین بانک فعال در منطقه دیدار و گفتگو صورت گرفت که علاوه بر ارائه گزارشی از عملکرد این نهاد و برشمردن نتایج اجرای طرح های اشتغال مددجویان، در زمینه فراهم کردن شرایط بهتر و آسان تر برای جامعه تحت حمایت این نهاد بحث و گفتگو شد.

رضایی با اشاره به نتایج این دیدارها گفت: همه روسای بانک ها وعده دادند که از حداکثر امکانات قانونی در اختیار خود برای سهل گیری در شرایط ضمانت وام مددجویان این نهاد استفاده کنند.

رئیس اداره منطقه سه کمیته امداد اصفهان با بیان اینکه از ابتدای سال 97 تا کنون 150 مددجو برای دریافت وام اشتغال به بانک ها معرفی شده اند، گفت: تا کنون 40 نفر از آن‌ها موفق به دریافت وام اشتغال و راه اندازی کسب و کار خود شده اند.

وی همچنین گفت: سه هزار خانوار با جمعیتی نزدیک به شش هزار نفر از خدمات و حمایت های این نهاد بهره مند هستند.

انتهای پیام/

۲۱ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۵۴
تعداد بازدید : ۲۳۲
کد خبر : ۹۱۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید