دکمه موبایل منو

اخبار

خیران اصفهانی 430 بسته لوازم التحریر به دانش آموزان نیازمند منطقه 5 اهدا کردند

خیران اصفهانی 430 بسته لوازم التحریر به دانش آموزان نیازمند منطقه 5 اهدا کردند
430 بسته لوازم التحریر و کیف مدرسه به ارزش 62 میلیون تومان توسط حامیان ایتام و فرزندان محسنین کمیته امداد اداره منطقه پنج اصفهان در اختیار دانش آموزان نیازمند قرار گرفت.


حامیان طرح اکرام ایتام کمیته امداد امام خمینی (ره) با آغاز سال تحصیلی بسته های  لوازم التحریر را به دانش آموزان ابتدایی اهداء و گل لبخند را بر لبان آنها نشاند.

رئیس کمیته امداد اداره منطقه پنج اصفهان گزارشی از اهدای بسته های لوازم التحریر به دانش آموزان نیازمند توسط حامیان ایتام و فرزندان محسنین ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد محسن الهی رییس کمیته امداد اداره منطقه پنج اصفهان  با اعلام این خبر اظهار داشت: با همت حامیان محترم طرح اکرام ایتام و محسنین تا کنون تعداد430 بسته لوازم التحریر و کیف به ارزش 62 میلیون تومان به دانش آموزان ابتدایی اهدا شد.
الهی تعداد کل دانش آموزان ایتدایی، راهنمایی ، متوسطه ، هنرستان ، دبیرستان و دانشجویان تحت حمایت این اداره را هزار و 330 نفر  اعلام کرد و گفت: دیدن لبخند روی لبان دانش آموزان بهترین هدیه خداوند به خیران است و مردم نیکوکار اصفهان برای نشاندن لبخند مهر برلبان این دانش آموزان نیازمند می توانند کمک های خود در جشن عاطفه ها را از طریق شماره گیری کد #1*8877* و تماس با شماره 0968877 و همچنین مراجعه به تارنمای emdad.ir پرداخت کنند.

انتهای پیام/

۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۲۸
تعداد بازدید : ۵۸۶
کد خبر : ۶۹۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید