دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد فولادشهر خبر داد

توزیع 1600 پرس غذای نذری در میان ایتام فولادشهری

توزیع 1600 پرس غذای نذری در میان ایتام فولادشهری
1600 پرس غذای نذری با همت یکی از خیران فولادشهری در میان ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد در این شهر توزیع شد.

رئیس کمیته امداد اداره فولاد شهر گزارشی از اجرای طرح احسان حسینی در ایام محرم و صفر توسط این نهاد ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد یوسف، رئیس کمیته امداد اداره فولاد شهر با اشاره به حضور در ایام عزای سرور و سالار شهیدان، گفت: طرح احسان حسینی همه ساله در این ایام توسط این نهاد اجرا می شود و خیران، نیکوکاران و متولیان هیئت های عزاداری فولادشهر سهمی از نذورات خود را به شکل کالا یا غذای طبخ شده برای توزیع در میان نیازمندان اختصاص می دهند.

یوسفی با اشاره با بیان اینکه بسیاری از مددجویان تحت حمایت این نهاد علی رغم میل باطنی به علت از کارافتادگی و یا کهولت سن، قادر به شرکت در جلیات عزای سید الشهدا نیستند، گفت: برگزاری طرح احسان حسینی علاوه بر کمک به تامین معیشت این نیازمندان، آنها را از فیض مراسم عزای اباعبدالله الحسین (ع) نیز بهره مند می کند.

رئیس کمیته امداد اداره فولادشهر با بیان اینکه یکی از خیران نیکوکار فولادشهری در این ایام نذر خود را برای توزیع در میان نیازمندان در اختیار کمیته امداد این نهاد قرار داد، گفت: این غذای نذری بر اساس نیت خیر گرانقدر در میان هزار و 600 نفر از ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد در فولادشهر توزیع شد.

انتهای پیام/

۲۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۱۷
تعداد بازدید : ۳۸۷
کد خبر : ۶۶۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید