دکمه موبایل منو

اخبار

به همت کمیته امداد نائین

5 خانوار نیازمند نائینی صاحب‌خانه شدند

5 خانوار نیازمند نائینی صاحب‌خانه شدند
به مناسبت هفته دولت و بزرگداشت دهه امامت و ولایت 5 واحد مسکونی از پروژه‌های عمرانی کمیته امداد نائین با حضور مسئولین افتتاح شد.

رئیس اداره کمیته امداد نائین گزارشی از خدمات این نهاد در زمینه مسکن مددجویان ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، امرالله قنبری، رئیس اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) نائین در آیین بهره‌برداری از این پنج پروژه ضمن تبریک هفته دولت و دهه امامت و ولایت اظهار داشت: تأمین مسکن و سرپناه برای مددجویان کمیته امداد یکی از اولویت‌های این نهاد است.

وی افزود: در همین راستا در اولین روز از هفته دولت پنج واحد مسکونی مددجویی در شهرستان نائین با اعتبار 107 میلیون تومان به بهره‌برداری رسید که دو باب از این منازل مددجویی در روستاهای ” دولت‌آباد و موسی‌آباد” قرار دارد.

قنبری خاطرنشان کرد: همچنین دو واحد مسکونی مددجویی در مسکن مهر نائین  با حضور نماینده، امام‌جمعه موقت، معاون فرماندار و تنی چند از مسئولان شهرستان افتتاح و به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد نائین واگذار شد.

وی با اشاره به منابع تأمین هزینه این پروژه‌های مسکونی، گفت: 50 میلیون از این مبالغ از محل صدقه، کمک‌های دولت و منابع داخلی کمیته امداد به شکل بلاعوض و 55 میلیون تومان نیز به‌صورت وام قرض‌الحسنه به مددجویان واجد شرایط پرداخت شد.

وی افزود: یک واحد مسکونی نیز در شهر بافران نائین  به مناسبت هفته دولت و با حضور نماینده، فرماندار، معاون فرماندار و رئیس شورای شهر افتتاح شد.

انتهای پیام/


۳ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۳۴
تعداد بازدید : ۲۳۶
کد خبر : ۵۹۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید