دکمه موبایل منو

اخبار

نیکوکاری به سبکی متفاوت

نیکوکاری به سبکی متفاوت
خیر اصفهانی 50 فرزند تحت حمایت کمیته امداد منطقه پنج اصفهان را میهمان شهربازی بزرگ شهر رؤیاها کرد.

رئیس کمیته امداد منطقه پنج اصفهان از برگزاری اردوی نیم روزه شهربازی شهر رؤیاها به همت یکی از خیران نیک‌اندیش اصفهانی خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد محسن الهی، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اداره منطقه پنج اصفهان بابیان اینکه پرداختن به نیازهای فرهنگی و روحی نیازمندان اهمیتی هم سنگ نیازهای مادی و معیشتی آن‌ها دارد، گفت: بعضی از نیکوکاران اصفهانی با در نظر گرفتن این واقعیت مهم اقدام به پرداخت کمک در زمینه‌های زیارتی و فرهنگی به این نهاد می‌کنند.

وی شادی و هیجان را یکی از نیازهای ضروری زندگی در کلان‌شهرها در دنیای جدید معرفی کرد و گفت: عمده خانواده‌های نیازمند توانایی هزینه کرد در این امور را ندارند و همت خیران و اهالی عرصه خیر و احسان در شهر اصفهان برای پاسخ به این نیاز جامعه تحت حمایت این نهاد لازم است.

الهی به برگزاری اردوی نیم روزی در شهربازی بزرگ شهر رؤیاها اشاره کرد و گفت: این برنامه که باهمت یکی از خیران نیکوکار اصفهانی برگزار شد، نمونه‌ای از توجه مردم بافرهنگ و نوع‌دوست اصفهان به نیازهای جدید جامعه تحت حمایت کمیته امداد اصفهان است.

رئیس کمیته امداد منطقه پنج اصفهان افزود: در این برنامه شاد و مفرح، 50 تن از فرزندان نیازمند تحت حمایت این نهاد شرکت داشتند.

انتهای پیام/


۲۵ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۲۵
تعداد بازدید : ۳۱۰
کد خبر : ۵۶۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید