دکمه موبایل منو

اخبار

در سالروز ازدواج آسمانی امام علی (ع) و حضرت زهرا (س) صورت گرفت

اهدای 125 میلیون تومان کمک هزینه جهیزیه به نوعروسان نیازمند خمینی شهری

اهدای 125 میلیون تومان کمک هزینه جهیزیه به نوعروسان نیازمند خمینی شهری
125 میلیون تومان کمک هزینه جهیزیه در سالروز ازدواج آسمانی امام علی (ع) و حضرت زهرا (س) به 25 نفر از نوعروسان نیازمند خمینی شهری اهدا شد.

رئیس کمیته امداد خمینی شهر از برگزاری جشن سالروز ازدواج امام علی (ع) و حضرت زهرای مرضیه (س) با حضور جمعی از خیران، مدیران و مسئولان خمینی شهری خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، نصرالله قصری، رئیس کمیته امداد خمینی (ره) خمینی‌شهر با بیان اینکه کمک به تامین جهیزیه یکی از برنامه ها و اولویت های این نهاد است، افزود: برای تامین جهیزیه آبرومند برای نوعروسان تحت حمایت نیازمند هم افزایی همه فعالان عرصه خیر و احسان، خیران و نیکوکاران خمینی شهری داریم.

وی سقف کمک هزینه جهیزیه پرداختی توسط این نهاد به مددجویان را 5 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: به مناسبت سالروز ازدواج آسمانی امام علی (ع) و حضرت زهرای مرضیه (س) مجلس جشنی با حضور 25 نفر از نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد خمینی شهر برگزار شد و 25 کمک هزینه پنج میلیون تومانی، جمعا به مبلغ 125 میلیون تومان به آن‌ها اهدا شد.

قصری افزود: در حاشیه این جشن و با حضور اساتید آموزش خانواده این نوعروسان با مسائل مربوط به استحکام و دوام بنیان زناشویی آشنا شدند.

رئیس کمیته امداد خمینی شهر در انتها گفت: در این جشن علاوه بر کمک هزینه پنج میلیونی خرید جهیزیه یک هدیه 350 هزار ریالی نیز به هر یک از نوعروسان حاضر در جشن اهدا شد.

انتهای پیام/

۲۴ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۵۷
تعداد بازدید : ۲۷۹
کد خبر : ۵۶۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید