دکمه موبایل منو

اخبار

180 میلیون تومان کمک هزینه درمانی به مددجویان بوئین میاندشت

180 میلیون تومان کمک هزینه درمانی به مددجویان بوئین میاندشت
از ابتدای سال جاری تاکنون 180 میلیون تومان در قالب هزینه های درمانی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد بوئین میاندشت پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، مجید صادقی رئیس کمیته امداد شهرستان بوئین میاندشت با اشاره به اینکه یکی از رسالت های این نهاد توجه به بهداشت و سلامت خانواده های تحت حمایت است، بیان داشت: از ابتدای سال جاری از محل اعتبارات دولتی و کمک های مردم خیر و نوع دوست، مبلغ 180 میلیون تومان در موضوع بهداشت و درمان برای خانواده های تحت حمایت پرداخت شده است.
صادقی در ادامه با بیان آمار بیماران صعب العلاج و سالمندان تحت پوشش، گفت: در حال حاضر تعداد 85 نفر بیمار صعب العلاج و 54 نفر از سالمندان که مشکلات پرستاری و درمانی دارند از حمایت های این نهاد برخوردار می شوند.
وی افزود: هم اکنون تعداد 35 کودک که دارای اختلال رشد هستند نیز از حمایت های این نهاد برخوردار و از ابتدای سالجاری 24 میلیون و پانصد هزار تومان در قالب سبد غذیی با ارزش هر سبد به مبلغ 100 هزار تومان، مساعدت شده است.

صادقی با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون 70 میلیون تومان بابت نسخ درمانی 25 میلیون تومان بابت نیازهای بهداشتی و سبد غذایی مددجویان پرداخت شده است، گفت: تعداد 46 نفر از مددجویان تحت حمایت در قالب بیمه های اجتماعی از خدمات امداد برخوردار، که طی این مدت مبلغ 34 میلیون تومان بابت بیمه افراد مشمول طرح به سازمان تامین اجتماعی پرداخت شده است.
همچنین تعداد 86 نفر از مادران باردار و شیرده نیازمند از حمایت های این نهاد برخوردار می باشند.

انتهای پیام/

۳۰ آبان ۱۴۰۰ ۱۰:۱۷
تعداد بازدید : ۱۷
کد خبر : ۵,۴۶۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید