دکمه موبایل منو

اخبار

برگزاری نمایشگاه تولیدات کارآفرینی بانوان در منطقه 5 اصفهان

برگزاری نمایشگاه تولیدات کارآفرینی بانوان در منطقه 5 اصفهان
نمایشگاه تولیدات کارآفرینی بانوان محله دارک با 17 غرفه صنایع دستی و غذایی با مشارکت خیران و مرکز نیکوکاری در منطقه 5 اصفهان برگزارشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، علی محمدی رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) منطقه 5 اصفهان با گرامیداشت هفته بسیج گفت: همزمان با آغاز هفته بسیج، نمایشگاه تولیدات کار آفرینی بانوان محله دارک با مشارکت خیران و مرکز نیکوکاری در مجموعه بسیج دارک برگزار شد.

وی با اشاره به حمایت از بانوان مددجو برای رسیدن به خودکفایی و اشتغال پایدار، ادامه داد: در این نمایشگاه 4 روزه، ماحصل تلاش و هنر مددجویان منطقه در حوزه صنایع دستی و محصولات غذایی ارگانیک عرضه می شود.

محمدی با بیان اینکه بازدید از نمایشگاه تولیدات کارآفرینی بانوان محله دارک از ساعت 9 صبح تا 5 عصر برای عموم آزاد است، افزود:  در این نمایشگاه 15 غرفه صنایع دستی و 2 غرفه صنایع غذایی ارگانیک از هنرآفرینی بانوان مددجو آماده ارائه محصولات خود به بازدیدکنندگان است.

رئیس کمیته امداد منطقه 5 اصفهان گفت: خیران و نیک اندیشان می توانند در تمامی حوزه های اشتغال، درمان، معیشت، مسکن، تحصیل و موارد مورد نیاز مددجویان، حمایت خود را از طریق مراجعه حضوری به این اداره و یا مراکز نیکوکاری مستقر در منطقه همچنین با شماره گیری کد دستوری #03135*8877* اهدا کنند.

انتهای پیام/

۲۹ آبان ۱۴۰۰ ۱۳:۱۱
تعداد بازدید : ۲۲
کد خبر : ۵,۴۶۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید