دکمه موبایل منو

اخبار

38 طرح اشتغال در کمیته امداد آران و بیدگل اجرا می شود

38 طرح اشتغال در کمیته امداد آران و بیدگل اجرا می شود
38 طرح اشتغال با ارائه یک میلیارد و 300 میلیون تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان کمیته امداد آران و بیدگل اجرا می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حسن اسماعیلی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان آران و بیدگل، بیان داشت: در سال جاری اعتبار 10 میلیارد تومانی برای حوزه اشتغال و خودکفایی کمیته امداد اختصاص یافته است.

حسن اسماعیلی ادامه داد: در 6 ماهه اول سال جاری بیش از یک میلیارد و 300 میلیون تومان وام اشتغال به مددجویان و نیازمندان پرداخت شده که به اجرای 38 طرح اشتغال منجر شده است.

وی با بیان اینکه از مجموع طرح های اشتغال، 32 مورد آن شهری و 6 طرح در سطح روستاهای آران و بیدگل اجرایی شده است، ادامه داد: در حوزه خدمات به 15 طرح، در حوزه دامداری و مرغداری به 4 طرح و در حوزه قالیبافی نیز به 19 طرح تسهیلات ارائه شده است.

اسماعیلی با اشاره به اینکه زنان در چرخه اقتصاد نقش آفرین هستند، افزود: از 38 طرح اجرایی در شش ماهه اول امسال 26 طرح در حوزه بانوان و 12 طرح در حوزه آقایان اجرایی شده است.

وی با قدردانی از بانک های شهرستان که در پرداخت تسهیلات طرح های اشتغال با این نهاد همکاری داشته اند، گفت: امیدواریم در دوران سخت کرونا و مشکلات معیشتی که با آن روبرو هستیم، شعب بانک ها با مساعدت بیشتری به نیازمندان در ارائه تسهیلات و خودکفایی این عزیزان کمیته امداد را همراهی کنند.

انتهای پیام/

۲۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۴:۱۰
تعداد بازدید : ۱۲
کد خبر : ۵,۴۵۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید